ye-logo.v1.2

У Шепетівці виділили 100 гектарів землі під агропромисловий парк

Економіка 1204
Проєкт
Проєкт "Агропромисловий парк" планується реалізовувати у три етапи.. Фото: Шепетівська міська рада

Таке рішення прийняли депутати міської ради вчора, 25 лютого.

Агропромисловий парк облаштують у Шепетівці за кошти, які надійши до держбюджету від Європейського Союзу. Вчора, депутати Шепетівської міської ради прийняли рішення виділити ділянку площею у 100 га під облаштування агропарку.

Як повідомляє Шепетівська міська рада, на території агропарку будуть підведені усі необхідні комунікації, адміністративний центр та місця для оренди інвесторами і розміщення агропромислових потужностей. У міській раді запевняють, що вже ведуться переговори із рядом агропромислових виробників, які зацікавлені в співпраці на базі агропарку.

Проєкт планується реалізовувати у три етапи. Перший етап — виділення ділянки — громада уже виконала. Наступні етапи: облаштування промислового майданчика та реконструкції інфраструктури та залучення інвесторів і початок господарської діяльності у межах агропромислового парку. Реалізація проєкт відбудеться у 2021-2023 роках.

«Шепетівка потребує інтеграції нових ресурсів. І агропромисловий парк — це чудова можливість залучити нові надходження до місцевого бюджету, створити додаткові робочі місця і розвинути нові напрямки діяльності міста, такі як первинна та вторинна переробки сільськогосподарської сировини, виробництво харчових продуктів, транспорт, логістика, зберігання та сортування сільськогосподарської продукції. Тож тепер чекаємо фінансування за проектом, а поки працюємо над проектно-кошторисною документацією», — цитує міського голову Шепетівки Віталія Бузиля сайт міської ради.  

Нагадаємо, проєкт «Агропромисловий парк», який розробила Шепетівська міська рада, переміг у конкурсному відборі проектів регіонального розвитку, у програмі «Інноваційна економіка та інвестиції». На його реалізацію заплоновано витратити 21 мільйон гривень.

Читайте також: Велика реставрація: які пам’ятки на Хмельниччині можуть відновити за державний кошт

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую