ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Інфляція на Хмельниччині: зростання цін на продукти за місяць

Економіка 2377
Найбільше подорожчала олія
Найбільше подорожчала олія. Фото: ілюстративне з архіву

Серед продуктів харчування, які найбільше підвищилися у ціні, – соняшникова олія.

Протягом квітня ціни на продукти та безалкогольні напої на споживчому ринку Хмельниччини зросли на 0,9%.

Як повідомляють в пресслужбі обласної статистики, найбільше подорожчала соняшникова олія – на 7%. У межах 0,3–2,7% підвищилися ціни на низку продуктів. Серед них: рис, цукор, м'ясо птиці, сало, хліб, пшеничне борошно, кондитерські вироби з цукру, свинину, маргарин, рибу та продукти з риби, безалкогольні напої, масло, макаронні вироби, яйця та яловичину.

«Водночас на 0,4–2,4% подешевшали овочі, кисломолочна продукція, фрукти, гречка, молоко, сметана та кондитерські вироби з борошна», - йдеться у повідомленні.

Алкогольні напої та тютюнові вироби у квітні подорожчали на 0,8%. Зокрема, тютюнові вироби – на 1,2%, алкогольні напої – на 0,4%.

Зауважимо, протягом останніх місяців українці стикнулися з черговим ростом цін на деякі продукти харчування. Серед них — соняшникова олія. Це викликало нерозуміння у багатьох громадян, адже наша країна є одним з найбільших світових експортерів цього продукту. До того ж у деяких ЗМІ почала з’являтися інформація, що, наприклад, у Польщі ціни на олію є нижчими, ніж в Україні. Кореспонденти сайту «Є» вирішили розібратися у причинах цієї ситуації, а також — чи буде зростання вартості інших харчів.

Читайте також: Офіційна зарплата на Хмельниччині. Оприлюднили нові дані

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую