ye-logo.v1.2

Офіційна зарплата на Хмельниччині: хто заробляє найбільше

Економіка 3813
Середня заробіна плата на Хмельниччині майже на 13 відсотків нижча, ніж загалом по Україні
Середня заробіна плата на Хмельниччині майже на 13 відсотків нижча, ніж загалом по Україні. Фото: з архіву

За статистичними даними, реальна заробітна плата у травні, порівняно з квітнем зменшилась на 1,3 відсотка.

Середня заробіна плата на Хмельниччині майже на 13 відсотків нижча, ніж загалом по Україні. Про це повідомляють в Головному управлінні статистики у Хмельницькій області, оприлюднивши статистичні дані по заробітній платі працівників у травні.

«Середня номінальна заробітна плата штатного працівника у становила 11 тисяч 757 гривень, що майже вдвічі вище рівня мінімальної заробітної плати (6 тисяч гривень), проте на 12,9 відсотка нижче, ніж у середньому по Україні», - зазначають в управлінні статистики.

І додають, що вищі, ніж середній рівень, зарплати в працівників фінансової та страхової діяльності (15 тисяч 327 гривень), сфери державного управління й оборони обов'язкового соціального страхування (15 тисяч 086 гривень), будівництва (14 тисяч 088 гривень), промисловості (12 тисяч 759 гривень), сільського, лісового та рибного господарств (12 тисяч 346 гривень).

Найвищий рівень заробітної плати, зазначають в управлінні статистики, спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря - 21 тисяча 504 гривні.  Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств, які працюють у сфері харчування, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 35,1-46,8% від середньообласного показника.

За статистичними даними, реальна заробітна плата у травні, порівняно з квітнем зменшилась на 1,3 відсотка.

Читайте також: Поскаржитися владі та дізнатися про ремонти: для хмельничан створили нові сервіси

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую