ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Працівники яких професій у квітні отримували найвищу зарплатню

Суспільство 3772
У порівнянні з минулим роком заробітня плата у квітні зросла
У порівнянні з минулим роком заробітня плата у квітні зросла. Фото: автора

Статистика по Хмельницькій області. 

Головне управління статистики у Хмельницькій області оприлюднило статистичні дані по заробітній платі працівників у квітні. Як зазначили у пресслужбі відомства, реальна зарплата найманих працівників у квітні, у порівнянні з березнем, зменшилась на 1,4%.

«Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці у квітні 2021 року становила 11 801 гривню, що майже у два рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6 000 гривень), проте на 12,9% нижче, ніж у середньому по Україні. Вище середнього рівня була заробітна плата працівників сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (16 778 гривень), фінансової та страхової діяльності (15 537 гривень), сфери державного управління й оборони обов'язкового соціального страхування (14 097 гривень), будівництва (12 739 гривень), промисловості (12 645 гривень)», - зазначають в управлінні статистики.

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (20 969 гривень) і перевищував середньообласний показник у 1,8 раза. Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств, які працюють у  сфері харчування,  текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 23,4-40,0% від середньообласного показника.

Читайте також: Інфляція на Хмельниччині: зростання цін на продукти за місяць

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую