ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Новий тариф на електроенергію: хто платитиме менше

Економіка 2478
Новий тариф почне діяти з 1 жовтня
Новий тариф почне діяти з 1 жовтня. Фото: ілюстративне pixabay.com

Уряд вирішив знизити вартість електроенергії для частини українців.

Сьогодні, 11 серпня, Кабмін прийняв новий тариф на електроенергію для побутових споживачів. Його знизили до 1 гривні 44 копійок. Така ціна діятиме лише для домогосподарств, які витрачають менше як 250 кіловат-годин. Однак навіть вони ще впродовж кількох місяців мусять сплачувати за нинішнім тарифом, адже урядові новації набудуть чинності у жовтні.

На засіданні уряду міністр енергетики Герман Галущенко розповів, що новий тариф почне діяти з 1 жовтня цього року. Він буде нижчим для населення, яке в місяць споживає менше за 250 кіловат-годин. Для них він становитиме — 1 гривню 44 копійки за кіловат. Натомість для тих, хто використовує понад 250 кіловат-годин, ціна становитиме нинішні 1 гривню 68 копійок.

«Тариф буде зменшено для абсолютної більшості населення, адже до 250 кіловатів споживає 80 відтоків домогосподарств країни. Він почне діяти з 1 жовтня, адже усім гравцям ринку електроенергії потрібен час, щоб підготуватися до нових умов», — пояснив Герман Галущенко.

Відтак до 1 жовтня усі побутові споживачі мають сплачувати за електроенергію за нинішнім тарифом, який становить 1 гривню 68 копійок.

На час написання матеріалу остаточного тексту цієї урядової постанови на сайті Кабміну ще не було опубліковано.

Фактично побутові споживачі будуть розділені на дві категорії. Інфографіка: зі сторінки Дениса Шмигаля у телеграмі

Фактично побутові споживачі будуть розділені на дві категорії. Інфографіка: зі сторінки Дениса Шмигаля у телеграмі

Читайте також:  Тариф на газ: Симчишин заявив про намір судитися з «Укргазвидобуванням»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую