ye-logo.v1.2

Новини від компаній Міжнародна IT-компанія, яка працює у 35 країнах, відкриває офіс у Хмельницькому

Економіка 3658
Розширюючи свою присутність в країні, міжнародна компанія ЕРАМ планує на початку 2022 року відкрити новий офіс в Хмельницькому
Розширюючи свою присутність в країні, міжнародна компанія ЕРАМ планує на початку 2022 року відкрити новий офіс в Хмельницькому. Фото: надане Компанією EPAM

Щорічне зростання ІТ-галузі, яке прискорилося з початком пандемії, заохочує компанію звертати увагу на нові міста.

Розширюючи свою присутність в країні, міжнародна компанія ЕРАМ планує на початку 2022 року відкрити новий офіс в Хмельницькому. Він стане дев’ятим представництвом в Україні. Причини такого кроку – економічний потенціал міста, наявність технологічних осередків у вигляді вишів, а також трьох десятків спеціалістів, які вже співпрацюють з компанією.
Ідея щодо розширення представництва компанії в центральній частині країни, на Поділлі, з’явилася цього року і відразу перейшла в стан реалізації.

«З початком віддаленої роботи ми помітили, що до ЕРАМ в регіоні приєдналися чимало фахівців саме з Хмельницького. З іншого боку, наші прогнози про потенціал міста підтвердив нещодавній рейтинг українського Forbes – місто увійшло в десятку кращих для ведення бізнесу в Україні. Про сприятливий бізнес-клімат також свідчать результати осіннього дослідження «Індекс конкурентоспроможності міст України». Нам цікава ця локація і в наших планах збільшити команду у кілька разів вже наступного року. Наразі ми запрошуємо до співпраці фахівців буквально всіх ІТ-напрямків», - ділиться планами Сергій Редько, керівник ЕРАМ в регіоні.

Також серед ключових ІТ-напрямків, на яких сфокусується компанія у Хмельницькому, - Frontend-розробка, мобільна розробка, а також «класичні» Java, Business Analysis, Project Management. Сьогодні в Хмельницькому з ЕРАМ співпрацюють близько 30 фахівців. Для організаційних потреб вже найближчого місяця компанія планує відкрити коворкінг. Запуск повноцінного офісу заплановано на початок 2022 року. Наразі триває етап вибору відповідного приміщення.

Хоча ЕРАМ лише планує відкриття офісу, взаємодія з містом вже відбувається. Як глобальний відповідальний бізнес ЕРАМ має кілька ключових напрямків, серед яких – підтримка громад та навчання молоді, зокрема і через співпрацю з вищими навчальними закладами. В жовтні експерти-практики компанії вже провели онлайн-лекції для студентів місцевого вишу, а також розповіли про навчальні програми ЕРАМ University як додаткову можливість для отримання сучасних знань». На черзі події для досвідчених ІТ-спеціалістів.

Спільно з міською владою та громадою розглядається перелік сфер, в яких компанія та місто можуть співпрацювати: мова і про передачу техніки навчальним закладам, і про розвиток професійних ІТ-спільнот на базі вишів, і про цифровізацію послуг для мешканців міста.

Компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) заснована в 1993 році і сьогодні є передовим розробником цифрових платформ, продуктів, складних дизайнів і програмних рішень. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції у сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-задачі на реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють із замовниками в понад 35 країнах у Північній Америці, Європі, Азії і Австралії.  EPAM стала однією з чотирьох технологічних компаній, які входять до списку Forbes "25 публічних технологічних компаній із найбільш швидким розвитком» кожен раз починаючи з 2013 року, а також визнана лідером в індустрії  ІТ-сервісів у списку  Fortune "100 компаній, які швидко зростають" у 2019 і 2020 роках. Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ або сторінці Facebook. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую