ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині військова адміністрація реагуватиме на завищення цін на харчі та житло

Економіка 1403
Мораторій на перевірки бізнесу не стосується підприємців, які завищують ціни на важливі продукти
Мораторій на перевірки бізнесу не стосується підприємців, які завищують ціни на важливі продукти. Фото: ілюстративне pixabay.com

Під час воєнного стану в Україні заборонено завищувати ціни на соціальні продукти.

Нині уся Хмельницька область має повернутися до повноцінної роботи. Це необхідно для забезпечення нашого краю та країни усім необхідним і для підтримання економіки. Щоб не перешкоджати бізнесу, держава скасувала усі перевірки. Винятком є випадки необґрунтованого завищення цін. На такі дії буде відповідна реакція. Про це сьогодні, 23 березня, розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, перевірки проводитимуть лише у підприємців, які будуть завищувати ціни на продукти необхідні для життєдіяльності країни. Також військова адміністрація реагуватиме на випадки необґрунтованого подорожчання оренди квартир для переселенців.

«Пам’ятайте, усі ми громадяни України й у нас єдина мета — перемоги ворога. Користуватися чужою бідою неправильно. Тож ми слідкуватимемо за цим (цінами на оренду житла — авт.) і будемо реагувати», — наголосив Сергій Гамалій.

Щоправда, він не уточнив якою саме буде реакція. Однак раніше Хмельницький міський голова Олександр Симчишин попереджав, що передаватиме у військову адміністрацію списки людей, які спекулюють на оренді житла. Тож їх майно можуть тимчасово вилучити на потреби держави. Наприклад, для проживання там військовослужбовців або переселенців. Така можливість передбачена правовим режимом воєнного стану.

Також нагадаємо, що на час воєнного стану в Україні заборонено завищувати ціни на соціальні продукти. До них, наприклад, належать:

  • хліб житньо-пшеничний,
  • батон,
  • крупа гречана,
  • борошно пшеничне (вищий ґатунок),
  • цукор-пісок,
  • макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна вищого сорту),
  • молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці),
  • яйця курячі категорії С1,
  • птиця (тушка куряча),
  • масло вершкове жирністю 72,5%.

Читайте також: Зі зони бойових дій на Хмельниччину евакуювалося перше підприємство

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую