ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як працювали публічні закупівлі на Хмельниччині у травні

Економіка 1138
За спрощеною процедурою уклали договорів на 110 мільйонів
За спрощеною процедурою уклали договорів на 110 мільйонів. Фото: prozorro.gov.ua

Найбільший договір у травні склав 177 мільйонів гривень.

У травні в Хмельницькій області за даними сайту “Прозорро” уклали близько 6500 договорів на загальну суму 170 мільйонів гривень.

Ще на суму понад 200 мільйонів гривень були підписані угоди в результаті проведення відкритих торгів. В такому випадку процедура тривала більше одного місяця.

Найбільшою угодою є підписання договору на капітальний ремонт з модернізації будівлі корпусу №3 КНП «Хмельницька обласна лікарня» вартістю 177 мільйонів гривень. Підрядником стало товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля Флай-Буд», яке раніше отримало договір на реконструкцію лікувальної кімнати для дистанційної променевої терапії Хмельницького обласного протипухлинного центру, що на вулиці Пілотській, 1.

Крім того, підписано договір на протиаварійні роботи з ремонту даху та покрівлі будівлі гуртожитку №1 (ув’язнення) державної установи «Замкова виправна колонія (№58)» по вул. Гагаріна, 2 в місті Ізяслав. Мова йде про пам’ятку архітектури національного значення охоронний №760. Вартість робіт 12,7 мільйона гривень.

Також цього місяця КНП “Хмельницький обласний противопухлинний центр” уклав договір на послуги з харчування пацієнтів. Загальна сума угоди майже 10 мільйонів гривень. Вартість харчування за добу за одного пацієнта, в залежності від категорії, коштуватиме від 47 до 95 гривень.

Окрім відкритих торгів, на Хмельниччині активно використовували й спрощені процедури.

Загальна сума договорів, які були укладені за спрощеною процедурою “Українська визвольна війна”, за цей місяць ще збільшилася - майже 110 мільйонів гривень. У квітні договорів для військових потреб уклали на 67 мільйонів гривень.

Зазначимо, що замовники нині можуть використовувати можливість швидких закупівель по процедурі «Українська визвольна війна». Урядова постанова від 28 лютого №169 дозволила проводити закупівлі товарів та послуг для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони без застосування процедур, визначених Законами України «Про публічні закупівлі» та «Про оборонні закупівлі».

Всього за місяць уклали майже 900 спрощених угод. Найбільше таких угод в квітні уклало АТ “Хмельницькобленерго”. В них 68 таких угод. 58 угод підписало міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал”, а 51 - КП “Міськтепловоденергія" з Кам'янця-Подільського.

Якщо ранжувати за сумою, то найбільше у травні за швидкою процедурою уклали договорів в АТ “Хмельницькобленерго” - на 48 мільйонів гривень, з них на 5,2 мільйона гривень планують придбати шафи обліку, а ще майже 2,5 мільйона гривень - це придбання кабельної продукції. АТ “Оператор газорозподільної системи “Хмельницькгаз” уклав договорів на суму 10,5 мільйона гривень, комунальне підприємство “Тепловик” Старокостянтинівської міськради - 6,1 мільйона гривень.

В цілому ж за спрощеною процедурою на Хмельниччині купували запчастини, продукти харчування, будівельні матеріали, ліки, паливо, медичне обладнання, замовляли виготовлення проектно-кошторисноїх документації, ремонт транспортних засобів.

Що стосується придбання палива, то на початку місяця угод було менше, ніж наприкінці. Вартість бензину в угодах на початку місяця є дуже різною. Ще зустрічаються контракти на постачання за ціною до 40 гривень за літр, хоча є і угоди, де ціна на 10 гривень за літр палива вже дорожча.

Наприкінці місяця в основному закупівельники прийшли до придбання бензину марки А-95 за ціною 51 гривні за літр, а дизельного палива - 57 гривень - за літр.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів продовжив в Україні карантин, запроваджений через пандемію коронавірусу до кінця літа. А значить, що залишаються спрощені процедури проведення закупівель, які направлені на протидію поширення епідемії. Тож у травні на Хмельниччині використовували спрощену процедуру для протидії COVID-19. Всього за місяць за цією процедурою підписали 20 угод на загальну суму 342 тисячі гривень.

Мова йде про придбання засобів захисту та дезінфікуючих засобів.

Раніше “Сайт Є” писав, що впродовж травня були оголошені торги на ремонт вулиці Шевченка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую