ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як працювали публічні закупівлі на Хмельниччині у квітні

Економіка 1657
За місяць на Хмельниччині уклали понад 900 угод за спрощеною процедурою
За місяць на Хмельниччині уклали понад 900 угод за спрощеною процедурою. Фото: ілюстративне prozorro.gov.ua

Для військових потреб у квітні в Хмельницькій області уклали договорів на суму 67 мільйонів гривень.

У квітні на Хмельниччині частіше стали використовувати спрощені процедури для проведення публічних закупівель. Відкритих торгів майже не було.

Зокрема, для військових потреб у квітні в Хмельницькій області уклали договорів на суму 67 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Зазначимо, що замовники нині можуть використовувати можливість швидких закупівель по процедурі «Українська визвольна війна». Урядова постанова від 28 лютого №169 дозволила проводити закупівлі товарів та послуг для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони без застосування процедур, визначених Законами України «Про публічні закупівлі» та «Про оборонні закупівлі».


За перший місяць війни подібних закупівель уклали на суму 65 мільйонів гривень. У квітні сума є вже більшою. Всього за місяць уклали 917 спрощених угод. Найбільше таких угод в квітні уклало - КП “Міськтепловоденергія" з Кам'янця-Подільського. В них 55 таких угод. 47 договорів за спрощеною процедурою уклало ГУ Нацполіції у Хмельницькій області, 44 - виконком Шепетівської міськради.

Якщо ранжувати за сумою, то найбільше у квітні за швидкою процедурою уклали договорів у філії “Енергоатому” - на 8,2 мільйона гривень, левова частка цієї суми пішла на придбання рукавичок, зокрема захисних. Потім йде АТ “Хмельницькобленерго” - майже 8 мільйона гривень та комунальне підприємство “Хмельницька міська лікарня” - 6,5 мільйона гривень.

В цілому ж за спрощеною процедурою на Хмельниччині купували запчастини, продукти харчування, будівельні матеріали, ліки, паливо, укладали угоди на енергоносії.

Також у квітні використовували спрощену процедуру для протидії COVID-19. Всього в цьому місяці за цією процедурою підписали 6 угод на загальну суму 2,6 мільйона гривень. В основному мова йшла про придбання кисню для хмельницької інфекційної лікарні.

Крім того, варто відзначити, що паливно-мастильні матеріали та щебінь для ремонту доріг купували за окремою спрощеною процедурою. Щодо відкритих торгів, то завершених мільйонних підрядів майже не було в цьому місяці.

Однак, є оголошені процедури. Так, КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг у Хмельницькому оголосило тендер на 3 мільйони гривень на ліквідацію дрібних деформацій і пошкоджень дорожної мережі Південно-Західної частини міста Хмельницького.

Крім того, у Красилові проводять торги на нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання, у Дунаївцях оголосили тендер на послуги з прибирання сміття з контейнерів, а МКП "Хмельницькводоканал" хоче придбати екскаватор вартістю 3 мільйони гривень.

В цілому ж ринку публічних закупівель на Хмельниччині ще дуже далеко до довоєнних часів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую