ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Держгеонадра виставили на продаж дозвіл на розробку гранітного родовища на Хмельниччині

Економіка 5732
Дозвіл на розробку родовища продають з аукціону
Дозвіл на розробку родовища продають з аукціону. Фото: ілюстративне uk.wikipedia.org

Спецдозвіл коштуватиме понад чотири мільйони гривень.

Державна служба геології та надр України виставила на продаж спеціальний дозвіл на користування надрами Тростянецького родовища, яке розташоване у Шепетівському районі. Про це йдеться на сайті “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про родовище граніту. У 2017 році на сайті Хмельницької облдержадміністрації проєкт розробки родовища пропонувався як інвестиційний, а вартість його реалізації оцінювали в 300 тисяч доларів. В 2019 році вартість реалізації на папері зросла до 420 тисяч доларів.

Тоді було відомо, що максимально доступна площа для розробки родовища складає 30 гектарів. Було геологічне дослідження ділянки площею 12 гектарів. На поверхні грунту є маса граніту придатного для розробки. Родовище розташоване на території Берездівської сільради колишнього Славутського району Хмельницької області.

У документах аукціону вказано, що спеціальний дозвіл на користування надрами Тростянецького родовища пропонується до виставлення на аукціон з метою видобування граніту, придатного для виробництва бутового каменю і щебеню, відходи від виробництва щебеню придатні для дорожнього будівництва.

Стартова ціна спецдозволу складає 4,14 мільйона гривень. Промислова розробка родовища має розпочатися не пізніше, ніж через 6 років після отримання спеціального дозволу. Дозвіл на видобування надається терміном на 20 років.

Для участі в аукціоні потрібно сплатити гарантійний внесок у сумі 829,77 тисячі гривень.

Кінцевий строк подання пропозицій - 5 вересня. Наступного дня планують провести аукціон.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую