ye-logo.v1.2

Рекреація у Сатанові, придбання генераторів та костюмів хімзахисту: як працювали торги на Хмельниччині у жовтні

Економіка 2850
У жовтні активно проводили закупівлі генераторів та техніки
У жовтні активно проводили закупівлі генераторів та техніки. Фото: ktps.kyiv.ua

За жовтень сума угод склала понад 300 мільйонів гривень.

У жовтні в Хмельницькій області, за даними порталу публічних закупівель “Прозорро”, уклали понад 12,5 тисячі угод на загальну суму 308 мільйонів гривень. Ще на суму понад 70 мільйонів гривень були підписані угоди в результаті проведення відкритих торгів. У таких випадках процедура тривала понад один місяць.

Найбільша угода, яку підписали у жовтні, стосувалася покращення санітарного стану річки Збруч вартістю понад 31 мільйон гривень.

Варто зазначити, що ще в програмі розвитку Сатанівської громади до 2020 року планувалося покращити доступність до місць відпочинку в Сатанові за рахунок проведення робіт на Збручі.

До 2020 року плани реальністю так і не стали. В 2020 році громада проводила тендер вартістю 45 мільйонів гривень. Переможцем стало ТОВ “Прогрес-будкомплектація”. Однак, угода була розірвана через порушення процедури під час проведення торгів.

В 2021 році цей об'єкт включали до програми економічного та соціального розвитку області.

Тепер нова спроба. У технічному завданні вказано, що під чаас робіт планується зрізати чагарник, викорчувати пеньки, поглибити та розширити русло річки Збруч, влаштувати обвідний канал, зробити капітальний ремонт гідротехнічної споруди, провести рекультивацію існуючого кар’єру тощо.

Переможцем торгів стало приватне підприємство “Спорт прогрес”. Згідно з ресурсом «YouControl», ПП «Спорт-Прогрес» зареєстроване у Хмельницькому на вулиці Трудовій. Його основним видом діяльності є «будівництво інших споруд», а статутний капітал складає 50 тисяч гривень. Засновником і власником цього приватного підприємства вказаний Сампір Володимир Дмитрович.

Раніше “Сайт “Є” писав про те, що ця фірма отримує підряди від Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1.

Десятки мільйонів гривень цього місяця витрачали й на придбання генераторів. Адже російські окупанти постійно завдають ракетних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури в різних областях країни, що призводить до відключень електроенергії.

Найбільші закупівлі зробили КП “Хмельницькводоканал”, які на 3,2 мільйона гривень придбали генератори у ТОВ “Компрессорс Інтернешнл”. Засновниками цієї фірми є громадяни Болгарії Ілчєв Димитр Петров, Нонєв Камен Тотєв, Радєва Боряна Георгиєва.

Комунальне підприємство "Водоканал" Старокостянтинівської міськради також придбало генератори. Сума угоди майже 4,5 мільйона гривень. Постачальником буде ТОВ “Дарекс-Енерго” з Дніпра.

Також варто зазначити, що цього місяця активно закуповувалися в області різноманітну техніку. Зокрема, у Кам’янці-Подільському комунальне “Міськліфт-Світло” уклало договір на придбання техніки у приватного підприємства "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс". Мова йде про закупівлю автопідйомника АТ-18/5 на шасі IVECO Daily вартістю 3,5 мільйона гривень. В результаті відкритих торгів сума майже не змінилася. А єдиним конкурентом була також кременчуцька фірма “Кремінь-Автосвіт”.

За даними сайту “Наші Гроші”, "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс" у січні 2019 року було оштрафовано Одеським територіальним відділенням АМКУ разом із ТОВ «Мега-Інвест» за спотворення результатів торгів ВП «Південна ЕС» ДП «НЕК «Укренерго» у 2014 році. Обох змовників на три роки внесли в «чорний список» фірм, яким заборонено брати участь у торгах.

Зараз цей термін вже сплив.

Крім того, щодо техніки, то цього місяця легкові автівки купувало АТ “Хмельницькобленерго” та Управління поліції охорони в Хмельницькій області.

Кількість закупівель за спрощеною процедурою та поміткою “Українська визвольна війна” у жовтні не зменшилася, а сума укладених подібних договорів виросла в півтора рази в порівнянні з вереснем.

Всього за місяць уклали за цією процедурою понад 500 угод на суму майже 93 мільйони гривень. Лідером за кількістю угод з поміткою “Українська визвольна війна” залишається виконком Шепетівської міської ради - 55 угод.

Якщо ранжувати за сумою, то найбільше у жовтні за швидкою процедурою вперше за багато місяців уклали не у ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом", а Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС у Хмельницькій області. Це пов’язано з придбанням захисних хімічних костюмів на суму 14 мільйонів гривень.

Ріст захворюваності впливає і на укладання договорів за спрощеною процедурою для придбання товарів та послуг, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території Хмельницької області. У жовтні, як і у вересні, таких угод уклали на суму близько двох мільйонів гривень.

Позитивним є те, що у жовтні закупівельники провожують активно використовували “Прозорро.Маркет”. За допомогою електронного каталогу уклали 67 угод на суму понад 2,2 мільйона гривень. За сумою це новий рекорд. Адже у вересні загальна вартість таких договорів була в півтора рази менше.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую