ye-logo.v1.2

Продаж будівлі протитуберкульозного диспансеру в Хмельницькому: торги пройшли з третьої спроби

Економіка 3293
Торги вдалось провести лише з третьої спроби
Торги вдалось провести лише з третьої спроби. Фото: prozorro.sale

На торги прийшли два учасники.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради з третьої спроби змогло провести торги з продажу приміщення колишнього протитуберкульозного диспансеру. Вартість будівлі в порівнянні з початковою ціною впала вдвічі. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж будівлі колишнього міського протитуберкульозного диспансеру загальною площею 493,6 квадратних метра на вулиці Житецького, 22. А саме про двоповерхову цегляну будівлю без підвалу, яка ззовні облицьована керамічною плиткою. Раніше це був лікувальний корпус.

В будівлі 1960 року будівництва є опалення, водопровід та каналізація, електропостачання (на сьогодні всі мережі відключені). Будівля тривалий час не використовується і зараз потребує капітального ремонту.

Раніше сайт “Є” писав, що початкова ціна за нерухомість була 1,7 мільйона гривень. Однак, через відсутність учасників торги двічі відмінялись. Стартова ціна на третіх торгах була 856,7 тисячі гривень і аукціон вже проводився зі зниженням вартості. На торги прийшли два учасника: ФОП Адаменко Микола Миколайович та ТОВ “Гранд В”.

Співвласником ТОВ “Гранд В” є Валерій Валерійович Гарбузюк - директор КП “Хмельницька міська лікарня”.

ФОП Адаменко Микола Миколайович займається продажем текстильних виробів. Саме цей підприємець і запропонував вищу ціну, яка майже ідентична стартовій - 856,7 тисяч гривень. На даний момент угода про продаж нерухомості ще не підписана.

Нагадаємо, що кілька років тому міський протитуберкульозний диспансер перепрофілювали в комунальне неприбуткове підприємство "Хмельницький міський медичний центр для спеціалізованої паліативної та хоспісної допомоги".

В січні 2022 року в одному з приміщень на вулиці Житецького, 22 відкрили нове відділення Хмельницької міської лікарні — паліативної та хоспісної допомоги. Але тут також є приміщення колишнього диспансеру, які не задіяні у господарчій діяльності.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую