ye-logo.v1.2

За автокомплекс, який продає Хмельницька облрада, запропонували понад три мільйони гривень

Економіка 2205
За комплекс запропонували 3,5 мільйона гривень
За комплекс запропонували 3,5 мільйона гривень. Фото: prozorro.sale

На торги прийшов лише один учасник - фірма з Тернополя.

Хмельницька облрада провела торги автовагову на території села Мар'янівка Чорноострівської громади. Єдиний учасник запропонував за комплекс 3,5 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Йдеться про автовагову та гараж загальною площею 310,1 квадратних метра. Також на території є два розвантажувальних майданчики – по 1400 та 2430 квадратних метрів, асфальтний майданчик – 1200 квадратів, мережа зовнішнього освітлення, пожежний резервуар, електротельфер, під'їзна колія з естакадою.

Автовагова збудована у 1971 році. Розвантажувальні майданчики зроблені пізніше з булижного каменю та бетонних плит. Комплекс розташований на околиці села Мар'янівка, в 23-х кілометрах від Хмельницького.

Стартова ціна комплексу була 2 мільйони 684 тисячі гривень. На торги прийшов лише один учасник - ТОВ “Західна Хімічна Трейд”. Засновницею підприємства є Марта Жмуд з Тернополя.

Раніше сайт “Є” писав, що Хмельницька обласна рада провела аукціон з продажу автовагової, яка розташована на території Чотирбоківської сільради Шепетівського району.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую