ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ціни на міських ринках Хмельниччини зросли на 7,7 відсотка

Економіка 4953

Такі дані за дев’ять місяців наводить Головне управління статистики в Хмельницькій області

За січень–вересень цього року на центральних сільськогосподарських ринках у містах Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Шепетівці населенням було продано сільгосппродуктів на 118,3 млн.грн., що в порівнянних цінах на 7,5% більше, ніж за відповідний період попереднього року. Ціни за цей період підвищились на 7,7%, причому продукти тваринництва подорожчали на 3,9%, обсяг їх продажу збільшився на 3,3%; продаж продуктів рослинництва збільшився на 18,5% при зростанні цін на 16,6%. Про це повідомляють у Головному управлінні статистики в Хмельницькій області

В обсязі реалізованої сільськогосподарської продукції на ринках оборот від продажу м’яса, сала, птиці становив 58% (за січень–вересень 2010р. – 65%). Слід зазначити, що за січень–вересень у порівнянні з відповідним періодом попереднього року збільшився продаж моркви (в 1,5 раза), помідорів свіжих, баклажанів, фруктів свіжих, меду, яєць (на 38,0–20,2%); огірків свіжих, цукру, буряків, цибулі ріпчастої, олії, курей, молочних продуктів, капусти свіжої, картоплі (на 18,7–8,4%). Натомість зменшився продаж часнику, гусей, м’яса телятини та яловичини на 9,1–1,8%.

У січні–вересні 2011р. у порівнянні з січнем–вереснем 2010р. зросли середні ціни на картоплю (в 1,6 раза); олію, часник, капусту свіжу, молоко свіже, масло тваринне, яблука, сметану, сир (творог) (на 46,5–20,1%); мед, моркву, цибулю ріпчасту, цукор, буряки, огірки свіжі, помідори свіжі, птицю (на 14,9–6,3%), а знизились – на яйця (на 8,4%).
Середні ціни, які склались на ринках нашої області, суттєво не відрізнялись від цін у суміжних з нами областях. Дещо дешевші картопля, капуста свіжа, цибуля ріпчаста, сало свиняче, масло тваринне, сир (творог), сметана на Тернопільщині, буряки, морква, часник, яблука, олія, м’ясо, яйця – на Вінниччині.

У нашій області дешевші помідори свіжі, цукор, молоко, мед.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую