ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Ціна на хліб зросте, якщо ми не отримаємо соціального борошна», –

Економіка 3549
«Де наше дешеве борошно?» – запитує Михайло Стадник.. Фото: Фото автора.

заявив голова правління ТОВ «Стіомі-холдинг» Михайло Стадник

Минулого тижня в стінах хлібопекарського заводу відбулася прес-конференція голови правління ТОВ «Стіомі-холдинг», голови президіуму Всеукраїнської асоціації пекарів Михайла Стадника. За його словами, нині підприємство у Хмельницькому щодня несе збитки на суму близько 100 тисяч гривень. Притому, що ціни за комунальні послуги та на інгре- дієнти, що входять у склад хлібобулочних виробів, значно зросли, та й всюди спостерігається подорожчання хліба, керівництво стри- мує зростання ціни на соціальні сорти хліба.
«З аграрного фонду на Хмельниччину виділено три тисячі тонн борошна для випікання соціального хліба підприємствам, які ви- робляють понад 50 відсотків такої продукції. Ми ж забезпечуємо 80 відсотків такої продукції, проте не отримали з фонду жодного грама борошна, – каже Михайло Васильович. – За місяць підприємство випікає 80-100 тонн хлібобулочних виробів. Раніше ми перекривали вартість за рахунок продажу іншої продукції, проте зараз це неможливо. До того ж, нам двічі на тиждень відключають газ, бо ми не можемо проплатити за нього на місяць наперед, та не можемо вчасно виплатити заробітну плату на- шим працівникам. Постає питання: куди поділося це борошно?».  
Зверталися пекарі до влади, аби та допомогла їм тримати дешеву ціну на хліб, виділивши соціальне борошно, проте їх звернення проігнорували. Михайло Стадник подав позов до суду та планує його виграти. Нині збитки підприємства становлять понад мільйон гривень. Якщо влада не піде на компроміс, то незабаром соціальний хліб буде на 40 відсотків дорожчим від попередньої вартості.  
На думку Михайла Васильовича, пшеницю з аграрного фонду Ук- раїни хочуть вивезти за кордон. Це притому, що дефіцит продовольчого зерна в країні складає понад два мільйони тонн. «Якщо це станеться, то за три місяці в країні наста- не голод», – резюмував він.
Наступного дня з цього приводу відбулася прес-конференція за
участю заступника голови облдержадміністрації Володимира Гали- щука. Він наголосив, що держава йде назустріч хлібопекарським підприємствам, продаючи зерно за пільговими цінами, а керівництво «Стіомі-холдинг» не погоджу- ється на закупівлю зерна за нижчими цінами, оскільки не зможе тоді підняти ціну на хліб...

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую