ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

Антиконкурентні дії органів влади і управління на Хмельниччині

Віталій Міф Економіка 2916

Антимонопольний комітет України виявив ряд порушень органів влади і управління на Хмельниччині

Хмельницьке обласне територіальне відділення Комітету припинило бездіяльність виконкому Білогірської селищної ради. Як встановило Відділення, виконком не здійснював контроль за діяльністю КП «Білогір’я спецтрансбуд». Зокрема, йдеться про укладення із споживачами договорів про вивезення твердих побутових відходів, зміст яких не відповідав положенням Типового договору. Відповідач зобов’язався припинити порушення.

 Хмельницьке обласне територіальне відділення Комітету припинило антиконкурентні дії з боку виконкому Нетішинської міської ради. Як показало розслідування, виконком внаслідок своєї бездіяльності не встановив для ВП «Хмельницька АЕС» норми споживання теплової енергії на централізоване опалення житлових будинків. Відповідач визнав порушення та привів свою діяльність у відповідність до вимог законодавства.

 Хмельницьке обласне територіальне відділення Комітету зобов’язало виконкоми Кам’янець-Подільської та Дунаєвецької міських рад припинити антиконкурентні дії. Як встановило Відділення, органи місцевого самоврядування своїми рішеннями затвердили тарифи на житлово-комунальні послуги без дотримання 30-денного терміну введення їх у дію. Відповідачі визнали порушення.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Комітету зобов’язало виконком Деражнянської міської ради припинити антиконкурентні дії. Як встановило Відділення, виконком внаслідок своєї бездіяльності не встановив тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, чим створив умови для вчинення порушення конкуренційного законодавства з боку КП «Деражнянський міськводоканал». Відповідач визнав порушення. 


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую