ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Хмельниччина залишилася без заводу

Економіка 6886
Фото: tuv-sud.com.ua

Американська компанія перенесла свій завод з виробництва джгутів із Кам’янця-Подільського до Львова.

Американська Commercial Vehicle Group (CVG), провідний постачальник повністю інтегрованих систем для світового комерційного ринку автотранспорту, перенесла свій завод «Преттль-кабель України» з виробництва джгутів проводів для автомобілів з Кам'янця-Подільського (Хмельницька обл.) До Львова, повідомляє Компаньйон. Як повідомляється в прес-релізі CVG, в даний час вже проведено попередній запуск виробництва в орендованому приміщенні площею 8 тис. кв. м, а офіційне відкриття нового заводу планується в жовтні поточного року. До цього часу, як очікується, зайнятість на підприємстві досягне 125 чоловік.

Згідно з повідомленням, що існують на сьогодні замовлення повинні до 2013 року забезпечити чисельність працівників близько 650 осіб.

У прес-релізі наголошується, що компанія оцінює витрати з перенесення виробництва в $ 1,2-1,4 млн. Компанія уточнює, що будівля, в якому розташовувалося підприємство в Кам'янець-Подільському, вона також орендувала.

Завод у Львові також буде виробляти дроти, ремені, інші електричні системи для різних транспортних засобів, у тому числі важких вантажівок, будівельної техніки.

Крім цього, завод у Львові буде випускати продукцію в рамках укладеного в листопаді 2010 року контракту CVG зі Skoda Auto. Як повідомлялося, контракт передбачає забезпечення Skoda Auto автомобільними джгутами, які будуть використовуватися в дверях, сидіннях, бамперах і паркувальних датчиках на двох нових виробничих лініях Skoda.

В даний час CVG поставляє аналогічні продукти для виробництва позашляховика Skoda Yeti і Superb B6. В рамках угоди, крім організації виробництва кабельної продукції, CVG також надасть чеському партнерові послуги з дизайну, інженерні послуги, креслення, прототипи, послуги післяпродажного обслуговування.

За словами генерального менеджера дивізіону електричних систем CVG Кевіна Фрейли (Kevin Frailey), новий завод має вдале місце розташування і потенціал для зростання, в тому числі наявність кваліфікованої робочої сили.

"Ми вважаємо, він буде робити CVG більш конкурентоспроможними в зоні євро і допоможе нам розвивати нові напрями бізнесу в швидко розвивається частини світу", - наведені в прес-релізі слова К.Фрейлі.

Крім того, він зазначив, що завод тепер знаходиться на 300 км ближче до європейських споживачів компанії.

"Ми очікуємо, що це призведе до поліпшення очікувань клієнтів і зниження витрат на перевезення. Ми також очікуємо, що він також допоможе нам прискорити терміни і оборотність запасів", - додав К.Фрейлі.

Як повідомлялося, CVG в 2007 році придбала всі активи PEKM Kabeltechnik sro - виробника кабельної продукції для комерційних автомобілів, що входить до групи Prettl (Німеччина) і володіє двома компаніями в Чехії та заводом в Кам'янець-Подільському.

Українське підприємство виготовляє з давальницької сировини, що надходить з Німеччини, джгути проводів для автомобільних заводів Німеччини, США, Словенії, Чехії, Польщі, Китаю, Кореї.

ТОВ "Преттль-кабель України" в 2010 році отримало чистий дохід від реалізації продукції в розмірі 40860000 грн, трохи більше, ніж роком раніше, і чистий збиток 2070000 грн (у 2009 році - чистий прибуток 3580000 грн). У той же час в першому півріччі 2011 року завод отримав 1,47 млн грн чистого прибутку.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую