ye-logo.v1.2
4 Червня, 2020

На Дунаєвеччині завершено жнива

Економіка 2868 1

Завершення жнив на Дунаєвеччині відсвяткували проведенням районного свята «Обжинки – 2012», яке відбулось на базі ТОВ «Козацька долина 2006».

Усіх тих, хто доклав зусиль для вирощення урожаю щиро вітав перший заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Гаврішко. Він передав хліборобам Дунаєвеччини щирі вітання від голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи.
«Вже третій рік поспіль наша область доводить всій Україні, що на Хмельниччині найкращі хлібороби. Все це зумовлено тим, що в регіоні сформовано єдину консолідовану команду з найкращих господарників, аграріїв, підприємців, науковців і творчої еліти, яку очолює Василь Ядуха. Шляхом прогресивного розвитку йде і Дунаєвеччина.» - зазначив Вадим Гаврішко.
Кращі хлібороби району отримали відзнаки обласної адміністрації, облради, районної адміністрації та райради.
Натомість аграрії району передали у подарунок очільнику Хмельниччини свої найдорожчі традиційні подарунки - величний коровай та святковий символічний обжинковий сніп.
«З особистого досвіду знаю, що коли тримаєш у руках зерна нового врожаю завжди відчувається особливий стан душі від усвідомлення, що зробив хорошу справу. То ж вклонімось рідній землі, яка дала щедрий урожай. І вшануємо людей, для яких нелегка селянська праця була і залишається сенсом життя. Слова вдячності адресую всім трудівникам хлібної ниви, яких сьогодні величає Дунаєвеччина. Цьогоріч попри всі економічні труднощі, складні погодні умови, сільські трудівники зробили все, аби район був з продовольством і сировиною. Шана усім нашим землякам, для яких вирощування хліба стало уже справою життя, а любов до землі передається із покоління в покоління.» - сказав у своєму виступі голова районної адміністрації Юрій Кучерявий.
Він подякував аграріям району за гарну працю, мудрість і виважену державницьку позицію, побажав усім міцного здоров’я, щедрої долі, всіляких гараздів, затишку у сім`ях і гарного настрою.
До речі, під урожай 2012 року сільгосппідприємствами усіх форм власності Дунаєвецького району посіяно 50 тис. га ярих культур – а це більш як 100% виконання плану. Посівні площі в районі збільшились на 4 тис га і становлять 66,5 тис га. Валове виробництво продукції становить 37,2 млн. грн., що на 9 % більше аналогічного періоду минулого року Цьогоріч дунаєвецькі аграрії намолотили 79 тис. тонн зерна при середній урожайності 42 ц/га.

За матеріалами Хмельницької ОДА  

Коментарі:

Вадим Олексійович 06.08.2012 15:12

Що тут скажеш, молодці!!! Головне, щоб хліб не подорожчав!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую