ye-logo.v1.2

Все по 420 гривень

Економіка 9322

Наша газета довідалася, де на Хмельницькому речовому ринку можна зекономити при купівлі зимових чобіт

Якщо в Інтернеті зайти на форум, де спілкуються жителі сусідніх міст, селищ і, навіть, країн щодо того, чи варто їхати на Хмельницький речовий ринок одягнутися, то можна знайти купу сусідських позитивних відгуків про нашу «барахолку».  А ще на форумах можна почерпнути корисну інформацію, яка стане у нагоді навіть місцевим жителям. Наприклад, стосовно того, де саме на «толкучці» вигідно купувати.


Ринок на один день
На Львівському шосе, на протилежному боці від основного речового ринку та подалі від очей людських (за заправкою), розташовується базар, торгівля на якому розгортається лише раз на тиждень – у неділю. Триває вона також недовго – декілька годин. І вже після 12.00 тут стає порожньо. Називають цей ринок «Парковка» (від назви місцевості, де він розгортається), а ще його величають конкурентом вулиці Геологів, яка зарекомендувала себе алеєю з дешевим взуттям.
Нічого не можу сказати про якість продукції, яку на «парковці» продають просто з автомобілів, які сюди приїздять з різних куточків області та України, а ось щодо цін, то вони справді радують душу. Шкіряні ботфорти, модні короткі чобітки на пласкій підошві зі збираним голенищем та ультраактуальні молодіжні угі (сучасні молодіжні унти)  тут можна придбати вдвічі, а то й втричі дешевше, ніж на «старому» чи «новому» ринках.
«За ціною ми можемо конкурувати навіть з «Геологами», – розповідає Ірина, продавчиня та власниця розкладки на взуттєвому ринку «Парковка», демонструючи модні замшеві чоботи на невеличких масивних підборах. – Наприклад, ось ці, з минулорічної колекції, коштують 350 гривень, а на пласкій підошві – 420. Вони дорожчі, бо нині актуальні», – пояснює Ірина.
До речі, ціна у 420-450 гривень на ринку під час нашого відвідування була найрозповсюдженішою. Навіть здалося, що продавці просто зговорилися, керуючись невідомими мотивами. 
Високі чоботи, до самого коліна, на «парковці» коштують від 650 гривень до 850 (точнісінько такі ми відшукали на «старому» ринку за 1200 та 1400 гривень).  Все залежить від якості шкіри та новизни моделі. Звісно, можна знайти ботфорти і дешевші, та вони будуть зроблені зі шкіри «молодого дермантину». Хоча їх намагаються видати за натуральні – шкіряні. Між іншим, погано на взуттєвому ринку представлена чоловіча лінія. Модних екземплярів тут просто одиниці. Здебільшого, продається шкіряне спортивне взуття за ціною від 350 до 500 гривень.


Зроблено в Україні
За словами Ірини,  взуттєвим бізнесом вона з чоловіком  почали займатися декілька років тому. Приїздять  до Хмельницького з Городка щонеділі, а товар привозять з Полтави, де у родичів є власна фабрика. «На цьому ринку майже усе взуття виготовляється в Україні, – розповідає Ірина. – Привозять його з невеличких фабрик з Дніпропетровська, Одеси, Харкова. – Зустрічаються, звісно, й дешеві підробки, які можуть розвалитися за декілька діб. Тому необхідно бути обережним та уважним». 
За словами продавчині, окрім роздрібних клієнтів, які економлять на покупці від 50 до декількох сотень гривень на парі, є постійні гуртовики. Вони приходять на «Парковку» з «Старого», «Нового» базарів та славнозвісної вулиці Геологів. Накручують на кожній парі чимало. Тому Ірина ось вже декілька місяців знімає кіоск на Геологів. Ціни там трохи вищі.       


Фірмове взуття за 50 гривень
До речі, серед нового фабричного взуття українського виробництва на «парковці» вдалося відшукати модні стокові чобітки відомих європейських фірм. Продаються вони лише в одному місці і коштують від 100 до 500 гривень. На вигляд абсолютно нові та дуже модні. Хоча, в асортименті, сказала продавець, немає усіх розмірів. Усе взуття, переважно, в одиничному екземплярі.
Між іншим, дівчина розповіла, що подібний товар можна знайти і у райцентрах. Зокрема у Городку та Ярмолинцях. Тут його завозять у «базарні дні», наприклад, у Городку в суботу продає підприємець з Тернопільщини. Цікаво, що взуття переважно німецького виробництва вже облюбували й хмельничани. Вартість модних чобітків доволі демократична. Скажімо,  шкіряні мокасини, які в одному з фірмових магазинів обласного центру коштували 300 гривень, у Городку продавали за 150. А літні «ековські» сандалі на початку осені тут можна було придбати за 50 гривень.                            
 

Коментарі:

Семья 13.11.2010 18:49

А мы это рынок тоже называем "парковкой" (там даже табличка есть с надписью парковка) или "львовский". И какая разница, главное, что там действительно дешево)))

базарник 13.11.2010 17:31

цей ринок називають не "Парковка", а "ПРИВОЗ"

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую