ye-logo.v1.2
3 Квітня, 2020

Прокуратура Хмельницької області потурбувалася про студентів

Економіка 1903

У деяких професійно-технічних навчальних закладах безпідставно відраховували кошти зі стипендій учнів.

Шепетівська міжрайонна прокуратура, на виконання завдання прокуратури області, перевірила додержання вимог законодавства у професійно-технічних навчальних закладах. Про це повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області. Як з’ясувалось, в окремих з них безпідставно відраховували кошти зі стипендій учнів.

Зокрема, посадові особи Шепетівського професійного ліцею «урізали» стипендію більш ніж 300 учням на 1 відсоток в якості профспілкових внесків. При цьому, від ліцеїстів немає жодної заяви про вступ до первинної профспілкової організації та згоди на відрахування коштів.


Так само, на 1 відсоток профвнесків, зменшили стипендії 283 учнів Грицівського вищого художнього професійного училища без їх відома. Крім того, із вказаного закладу, як виявила прокуратура, впродовж минулого навчального року відраховано десяток неповнолітніх учнів без згоди служби у справах дітей районної державної адміністрації.


Міжрайонна прокуратура внесла керівникам навчальних закладів подання з вимогою усунути виявлені порушення та притягнути до дисциплінарної відповідальності осіб, з вини яких вони допущені. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую