ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2020

25 друзів медіа-корпорації «Є» (Частина 2)

Історія 3323

Ми продовжуємо знайомити вас, шановні читачі, з друзями медіа-корпорації «Є».

У першій частині підбірки "25 друзів" ми познайомилися з людьми, які були першими її засновниками, творцями, авторами. У другій частині підбірки пропонуємо вам думки друзів, які разом із "Єшкою" будували власний бізнес, розвивалися та досягали успіхів.  

Сергій Міняйлук, директор ТОВ «VelMet»


«Наше підприємство – дилер багатьох виробників сільськогосподарської техніки на Хмельниччині. З корпорацією «Є» співпрацюємо близько семи років. До речі, першу техніку, це був плуг одеського виробництва, я продав, подавши оголошення у «Єшку». Пам'ятаю, тоді газета була тоншою, містила менше блоків і рубрик. З кожним днем вона стає все кращою.
Останні чотири роки щотижня даємо великий блок ТОВ «VelMet», навіть якщо деколи доцільніше було б зекономити на рекламі. Це принципово. Адже таким чином ми забезпечуємо не лише прямі продажі, а й імідж фірми. Навіть у скрутні часи людина відкриває газету у звичному місці і бачить нашу рекламу – значить фірма працює стабільно, все нормально.
Бажаю успіху, розвитку і якнайбільше читачів. Бажаю опановувати нові простори: географічні (розширювати мережу в Україні та за її межами) і медійні – телебачення, радіо».


Віктор Купратий, директор сауни «Салюс» та фітнес-клубу «Акула»


«З медіа-корпорацією «Є» нас поєднують 12 років безперервної співпраці. Ми постійно рекламуємося у її виданнях, а фітнес-інструктори нашого спортклубу є консультантами-експертами журналу «Проскурівський телеграф».
Наш тренажерний зал оснащений сучасним обладнанням і тренажерами. Є фітнес-клуб, спа-салон, турецький хамам, фінська сауна, російська. Серед нових послуг фітнес-клубу «Акула»: пілатес для вагітних, парні танці (підготовка весільного танцю), тайський масаж, гідромасаж, пінний масаж в хамамі та тхеквондо для дітей (дитяча група з 5 років). Чотири роки поспіль ми здобуваємо нагороду «Краще підприємство міста», і в цьому також неабияка заслуга медіа-корпорації «Є». Адже наш успіх певною мірою залежить і від її успішності. Бажаю редакції процвітання та гарних доходів».

Геннадій Смольницький, директор ПП «Автофорум»


«Компанія займається ремонтом автомобілів, заміною автоскла і продажем запчастин до іномарок, а також аварійним відкриттям замків. На ринку більше
20 років, близько десяти з яких співпрацюємо з газетою «Є». Колектив у вас чудовий, багато питань ми вирішуємо разом і, думаю, будемо продовжувати плідну співпрацю.
З нагоди свята побажаю вам розвитку, успіхів, мирного неба. 25 років – це тільки початок шляху. І нехай для медіа-корпорації «Є» він буде багатим на добрі новини, цікаві зустрічі, незабутні матеріали».

Микола Машталір, директор ТОВ «Будкомплект» та ЗАТ «Хмельницьккомплект»


«Наша компанія реалізує повний спектр будматеріалів провідних вітчизняних та іноземних виробників для будівництва, ремонту житла та оздоблення інтер'єру помешкання. Виробляємо широкий асортимент будматеріалів: тротуарної і фасадної плитки, дорожньої бруківки, декоративні бетонні й металеві огорожі, ворота, пінопласт-утеплювач, сітку кладки, синтепон тощо. «Будкомплект» також успіш-
но працює на ринку послуг з оренди будівельної техніки й перевезення вантажів. Ми надаємо в оренду і займаємося доставкою автокранів, бульдозерів, КАМАЗів.
Загалом на ринку будівельних матеріалів ми вже понад 20 років, і з них років 15 тісно співпрацюємо з медіа-корпорацією «Є». Принаймні найбільше реклами ми розміщуємо саме в її виданнях: «Сімейній газеті» та газеті оголошень «Є». Подобається все – і наповнення газет, і результат співпраці. Хочеться побажати редакції передусім миру. Адже нині він, як ніколи, потрібен кожному мешканцю нашої країни. Добра, процвітання та розвитку тобі, «Єшко»!»

Сергій Бухтіяров, директор ПП «Основа»

 
«З медіа-корпорацією «Є» ми знайомі давно, пам'ятаємо ще ті часи, коли всі працівники редакції сиділи в одній кімнатці. Можна сказати, що ми товаришуємо «родинами». Наша фірма нині «мешкає» у приміщенні, в якому колись розміщувалася газета. Спочатку ми його орендували, а потім, коли наше підприємство росло та збільшувалося, викупили. Тож стартували ми по суті з того ж самого місця, що і «Єшка». Дружба наша триває ще з 1991 року, коли й було засновано ПП «Основа». Починали ми з виготовлення, продажу й установки металопластикових виробів під замовлення: вікон, вхідних дверей, балконних рам. Нині ми реалізуємо також офісні перегородки, міжкімнатні двері (шпоновані, з МДФ, ДСП, композит), виготовляємо корпусні меблі з дсп: вітальні, офісні меблі, шафи-купе, кухні, дитячі меблі, журнальні столики, стійки під відеоапаратуру, в тому числі за зразками замовника.
Співпрацею із медіа-корпорацією задоволений, адже всі її видання цікаві, оголошення вдало структуризовані. За ці 25 років газети неодноразово змінювалися та розширювалися.
Бажаю «Єшці» й надалі залишатися на медійній вершині, високих злетів та фінансових показників!».


Василь Моргун, директор ПП «Моргун»


«Вже десять років наше підприємство займається ремонтно-оздоблювальними роботами та встановленням французьких натяжних стель. Разом з газетою «Є» ми вже близько восьми років. За час співпраці вона залишалася найпопулярнішим ЗМІ у Хмельницькому. Окрім реклами, у вашій газеті завжди можна знайти цікаві матеріали.
Мені дуже імпонує, що газета «Є» обстоює нейтральну політичну позицію, зокрема ніколи не підтримувала колишню владу. Це одна з основних причин, через які наше підприємство віддає перевагу саме цій газеті. Бажаю колективу медіа-корпорації «Є» залишатися таким же цікавим і неординарним. Невичерпного натхнення, розвитку, творчих злетів та вагомих здобутків, наснаги, злагоди на довгі роки!

(продовження буде)
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую