ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

У Старокостянтинові на історичній будівлі встановлять меморіальну дошку Симону Петлюрі

Наталя ГАРМАТЮК Історія 1827
У Старокостянтинові встановлять меморіальну дошку Симону Петлюрі
У Старокостянтинові встановлять меморіальну дошку Симону Петлюрі. Фото: www.istpravda.com.ua

Встановлення дошки приурочили до Дня міста.

У п’ятницю, 14 вересня, о 10.00 годині в Старокостянтинові відкриють пам’ятну дошку голові Директорії Української Народної Республіки Симону Петлюрі. Як повідомляють в міському відділ культури, встановлять меморіальний знак на приміщенні міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Саме у цьому будинку у 1919 році відбувалась остання урядова нарада за участі Петлюри.

«Є Указ Президента про відзначення сторіччя Української революції 1917-1921 років, ну а Старокостянтинів перебував у вирі революційних подій та був тимчасовою столицею Директорії. Окрім того, в нашому місті проходила остання урядова нарада 26 листопада 1919 року за участю Симона Петлюри, Ісака Мазепи й інших членів уряду. Відбувалось зібрання у колишній гімназії, яка збудована у 1905 році», - розповідає завідувач відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Василь Муляр.

За його словами, саме на фасаді цього історичного будинку, де зараз навчально-виробничий комбінат, і встановлять дошку Симону Петлюрі. Василь Іванович каже, що наступного року планують провести наукову конференцію присвячену подіям революції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую