ye-logo.v1.2
21 Серпня, 2019

У Кам'янці хочуть встановити меморіал... присязі на вірність Україні

Алла СОБКО Історія 837
Автори проекту презентують футболки із назвою проекту
Автори проекту презентують футболки із назвою проекту "Присяга-1919". Фото: kam-pod.gov.ua

А також планують відзначати 100-річчя УНР.

4 грудня під час засідання сесії Кам'янець-Подільської міської ради депутатам презентували проект "Присяга-1919". Автори проекту - місцеве товариство "Просвіта" - розповіли, що це проект відзначення сторіччя Української Народної республіки. Також вони презентували низку заходів, які планують зробити в рамках проекту та запропонували міським обранцям звернутися до Президента, щоб "вийти на національний рівень".  

Автори пояснюють, що «Присяга-1919» - це проект, спрямований на вшанування 100-ї річниці з дня складання Присяги на вірність УНР. І додають, що цим самим хочуть утвердити статус міста Кам'янця-Подільського, як важливого свідомісного форпосту у боротьбі за незалежність Української держави.

В рамках відзначення річниці УНР у місті планують збудувати меморіальний комплек, створити кімнату-музей у приміщенні міської ради Кам'янця-Подільського, відзняти документально-ігровий фільм та видати книгу. Також планують, що Нацбанк України випустить пам'ятну монету, а Укрпошта - марку на честь сторічної історії УНР. У жовтні ж наступного року в Кам'янці-Подільчькому планують провести військово-історичну реконструкцію та встановити 14 жовтня як День присяги на вірність Україні та відзначати дату на державному рівні.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую