ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

В Кам'янці-Подільському презентували логотип до 100-річчя столиці УНР

Ірина ОЛІЙНИК Історія 780
Минулого року члени «Просвіти» ініціювали, а міська влада підтримала проект «Присяга 1919»
Минулого року члени «Просвіти» ініціювали, а міська влада підтримала проект «Присяга 1919». Фото: kam-pod.gov.ua

Його можуть можуть використовувати всі охочі для популяризації події.

У День соборності України, 22 січня, Кам'янець-Подільське міське об’єднання товариства «Просвіта» презентувало спеціальний логотип, який ілюструватиме всі заходи, присвячені 100-річчю кам’янецької доби УНР та 100-річчю складання урочистої обітниці Директорії, міністрів, урядовців і суддів на вірність Українській Народній Республіці. Про це повідомляють в прес-службі Кам'янець-Подільської міської ради.

Кожна деталь на логотипі – вмотивована, пояснює його автор Дмитро Бабюк. До прикладу, складовими малюнку є нарукавна відзнака головного отамана 1919 року, сучасний герб Кам’янця-Подільського, печатка та малий герб УНР, заставка до дипломатичних документів УНР, титульний шрифт з наказів, виданих у Кам’янці в 1919 році та шрифт Нарбута 1917 року. Тепер цей логотип можуть використовувати всі охочі для популяризації події.

Нагадаємо, що минулого року члени «Просвіти» ініціювали, а міська влада підтримала проект «Присяга 1919». До нього увійшли такі підпроекти, як встановлення меморіального комплексу «Присяга на вірність Україні», створення кімнати-музею, зйомки документального та художнього фільмів, видання книги.

Складовими малюнку є нарукавна відзнака головного отамана 1919 року, сучасний герб Кам’янця-Подільського, печатка та малий герб УНР, заставка до дипломатичних документів УНР. Фото: kam-pod.gov.ua

Окрім того, йдеться в повідомленні, нещодавно місто отримало офіційного листа-підтвердження від Верховної Ради про те, що вказана вище подія внесена до Переліку пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році. Це означає, що буде виготовлено пам’ятну монету, видано тематичні поштові конверт і марки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую