ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Хмельничанка стала «Ведучою року»

Олександр НІКІТІН Культура 2997
Леся Нікітюк, яка віднедавна працює на Новому каналі, стала Ведучою року
Леся Нікітюк, яка віднедавна працює на Новому каналі, стала Ведучою року. Фото: novy.tv

Відбувся щорічний «Бал квітів», організатором якого є відомий ресторатор і ведучий «Нового каналу» Микола Тищенко.

 У Києві нагородили найуспішніших жінок України, яких визначили в рамках «Балу квітів», який влаштував ресторатор та ведучий Микола Тищенко. За повідлмленням «Нового каналу», усього було 10 номінацій: – «Ведуча року», «Дизайнер року», «Мама року», «Співачка року», «Продюсер року», «Прорив року», «Редактор року», «Найспортивніша дівчина року», «Найстильніша дівчина року» та « Бізнес-вумен року». У кожній з них по три претендентки.

У номінації «Ведуча року» була й хмельничанка Леся Нікітюк, ведуча шоу «Хто зверху» та шести сезонів «Орла та решка». Конкурентками Лесі стали Олена-Крістіна Лебедь з проекту «Аферисти в мережі» та Роза Аль-Намрі, ведуча проектів «Як вийти заміж» і «Світами за скарбами».

І «Ведучою року» визнали Лесю Нікітюк. «Так приємно, що люди приймають мене такою, яка я є! – слова Лесі наводить прес-служба «Нового каналу». – Без зайвого пафосу, який нікому не потрібен. Ця нагорода для мене дуже важлива. Вона говорить про те, що мені вдається тримати свою лінію, і у цій позиції є однодумці».

Читайте також: Леся Нікітюк випустила лінію косметики, на черзі – колекція перстнів

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята