ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

Олександр Педан озвучив головного персонажа мультфільму «Королівський корґі»

Даша ПАСТЕРНАК Культура 1384
На прем'єру мультфільму «Королівський корґі» Олександр Педан збирається усією сім'єю
На прем'єру мультфільму «Королівський корґі» Олександр Педан збирається усією сім'єю. Фото: ілюстрація Tochka.net

Голосом Олександра Педана заговорить королівський собака.

Незабаром, 7 березня, в Україні відбудеться прем’єра мультфільму про чотирилапого улюбленця британської королівської сім’ї – пса на ім’я Рекс. Українською цього персонажа озвучує відомий хмельничанин, телеведучий Олександр Педан.

«Мені як собачнику було приємно озвучувати головного песика королеви, – цитують на сайті Нового каналу Олександра Педана. – Раніше вже мав такий досвід, але тоді мені дістався епізодичний персонаж. А в мультфільмі «Королівський корґі» я озвучую головного героя. На дубляж ми витратили кілька днів. Це стало для мене цікавим челенджем».

За сюжетом, Рекс губиться на вулицях Лондона і втрапляє у низку веселих пригод. «Мені потрібно було вжитися у роль – відчути всі переживання цього песика, – сміється ведучий Нового каналу. – Скажу більше, в мультфільмі мені довелося співати, чого я ніколи не робив раніше на людях. А також у мене було навіть трохи собачого інтиму. Тому я вчився професійно гарчати та скавучати».

На прем’єру мультфільму «Королівський корґі» Олександр Педан збирається усією сім’єю. З Хмельницького навіть приїде його мама.

«Він буде цікавий як дорослим, так і дітям, – каже Олександр. – Дітям – бо головні герої тварини. А дорослим буде зрозумілий гумор. Тому рекомендую сходити всією родиною».

Нагадаємо, нещодавно Олександр Педан показав квартиру у столиці та розповів, як святкував 15 річницю весілля.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую