ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Тиждень у Хмельницькому: куди піти 30 вересня - 6 жовтня

Культура 2734
Куди піти у Хмельницькому протягом тижня, читайте в нашій афіші
Куди піти у Хмельницькому протягом тижня, читайте в нашій афіші. Фото: автора

Програма заходів.

У перший тиждень жовтня хмельничанам підготували чергову порцію цікавих подій. Вже сьогодні у Хмельницькому виступить кантрі-гурт з Америки, у філармонії протягом тижня запланували кілька концертів класичної музики.

Театральні вистави для дітей і дорослих відбудуться в обласному центрі. Також для малечі організують цікаву зустріч на осіннню тематику  в одній з книгарень міста. У суботу на стадіоні ХНУ відбудеться виставка різних порід собак.

Крім того, не забувайте про виставки, які діють у нашому місті. У Хмельницькому обласному художньому музеї діє постійна експозиція "Натхненні Бойчуком", виставковий проєкт "Новий пейзаж. Новий портрет" та виставка Неллі Павлової "Про що мовчить каміння". Фотовиставка конкурсу "Хмельницький крізь об'єктив" нещодавно була відкриту у музеї-студії фотомистецтва.

Щоб ви не пропустили найцікавіше, сайт "Є" підготував для вас чергову підбірку подій, які відбудуться протягом тижня у Хмельницькому.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

Понеділок (30 вересня)

Благодійний концерт гурту із США "Texas Country Boys"

“Texas Country Boys” та Майкл Готт з благодійним концертним туром. Запрошують вас та ваших друзів почути звуки їх музики та розчинитися разом під акорди гітар в сільських ритмах кантрі звуків.

Коли: 19:00
Де: Хмельницький академічний театр ім. М. Старицького, вул. Соборна, 60
Вартість: безкоштовно

Тренінг ЄБРР для жінок "Від підприємця – до підприємства

Тренінг включатиме 4 модулі (30 вересня-01 жовтня, 14-15 жовтня), що допоможуть жінкам стати більш майстерними у веденні власної справи і вивести свій бізнес на системний, структурований рівень розвитку.

Коли: 9:00
Де: Агенція сталого розвитку «АСТАР», вул. Героїв Майдану, 38

День відкритих дверей у бібліотеці

Запрошують відсвяткувати Всеукраїнський день бібліотек разом з Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою.

Коли: з 9:00
Де: Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека, вул. Героїв Майдану 28
Вартість: безкоштовно

Вівторок (1 жовтня)

Фото: oblfilarmonia.com

Концерт камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії

Диригент - Олександр Драган. Солісти: Сергій Зелінський – кларнет, Олег Кашуба – кларнет (м. Київ). У програмі твори: В. Лютославського, Ф. Хоффмайстера, В.А. Моцарта, В. Кіляра.

Коли: 18:30
Де: Хмельницька обласна філармонія, вул. Гагаріна, 7
Вартість квитків: 60-70-80 грн

Зустріч «Як побудувати стартап?»

Учасники заходу дізнаються про професійну програму 6-тижневого стажування в органах законодавчої влади США, про те, як стати успішним підприємцем, як знаходити проблеми споживачів і успішно їх вирішувати. Вони ознайомляться із порадами взаємодії з потенційними споживачами та створення справді необхідного продукту, який приноситиме прибуток довгий час.

Коли: 11:00
Де: Молодіжний Центр, вул.Кам'янецька, 63
Вартість: безкоштовно

Середа (2 жовтня)

Романтична комедія «Одруження по-англійськи»

Хмельницький театр імені М. Старицького запрошує на романтичну комедію про чудне одруження «Одруження по-англійськи» за твором Бернарда Шоу.

Коли: 19:00
Де: Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Старицького (мала сцена), вул. Соборна, 60

Вартість квитків: 80-150 грн

Арт терапевтичний проект "Знайомство з собою: де ховається ваш фінансовий успіх?"

Ви будете мати змогу відшукати всі внутрішні механізми, які заважають стати вам багатими та успішними і відповідно змінити їх. Інструменти арт-терапії дозволяють максимально глибоко та м'яко познайомитися із вашими фінансовими переконаннями та зробити цей процес надзвичайно захоплюючим та результативним. Це в загальному 9 годин роботи над вашим фінансовим мисленням.

Коли: 18:30
Де: Вул. Гагаріна, 5
Вартість Базового пакету участі у проекті (за всі три зустрічі) - 700,00 грн

Четвер (3 жовтня)

Фото: ілюстративне mrfab.info

Мотиваційна конференція #Eco_Talks

Мотиваційна конференція #Eco_Talks - розповіді від тих, хто прагне та діє.
Пропонують виступи українців, які готові поділитись власною історією та надихнути інших до змін. Різний світогляд, різний життєвий бекграунд, але єдине бачення кожного спікера в тому, що кожен впливає на наше теперішнє та майбутнє, адже клімат змінюється, а з ним змінюється наша спільна домівка - Земля.

Коли: 18:00
Де: Молодіжний Центр, вул.Кам'янецька, 63
Вартість: безкоштовно

Ввідна лекція курсу "HR Management"

Що буде: знайомство з викладачем; інфо про основи HR і чому ця професія дуже актуальна; хто такий HR-менеджер і чому він є важливим працівником у компанії; перспективи побудови кар'єри в HR; детально про процес навчання, чого навчаться студенти на курсі.

Коли: 19:00
Де: ІТ Академія від Stfalcon, вул. Зарічанська, 3/2
Вартість безкоштовно

Клуб психологічного кіно "Як керувати власними емоціями?"

Планують поговорити про роль емоцій в нашому житті і спробувати сформувати власну думку та позицію в цьому питанні. Чай, кава та наше особливе печиво, фільм та комфортна і приємна атмосфера гарантовані.

Коли: 19:00
Де: Медіа зал "Оскар", провулок Пекарський, 6
Вартість участі - 250 грн

Романтична комедія «Одруження по-англійськи»

Хмельницький театр імені М. Старицького запрошує на романтичну комедію про чудне одруження «Одруження по-англійськи» за твором Бернарда Шоу.

Коли: 19:00
Де: Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Старицького (мала сцена), вул. Соборна, 60
Вартість квитків: 80-150 грн

П'ятниця (4 жовтня)

Фото: з архіву

Літературно-перекладацький фестиваль "Translatorium 2019"

Цього року на літературно-перекладацькому фестивалі "TRANSLATORIUM 2019" говоритимуть про взаємодію перекладу з візуальним мистецтвом і музикою. Адже тема події — «Співпраця як спосіб творчого процесу».
Упродовж трьох днів фестивалю TRANSLATORIUM проведуть два десятки подій — лекції, майстерні художнього перекладу, професійні дискусії та неформальні зустрічі. Освітні заходи об’єднані окремим блоком — Освітньою програмою, що відбуватиметься за підтримки Українського культурного фонду.

Коли: 12:00
Де: м. Хмельницький.

Мультимедійний проект Blake.Anew

Проект Blake.Anew — це спроба показати багатогранність явища перекладу як переходу між різними видами мистецтва й знаковими системами. Поезія Вільяма Блейка видається надзвичайно придатним для цього матеріалом. Адже Блейк не лише писав, а й трансформував свої тексти в образи візуальні.

Коли: 20:30
Де: Монотеатр "Кут", вул. Проскурівського Підпілля, 34
Вартість: безкоштовно

Концерт естрадно-духового оркестру «Буковина» Чернівецької обласної філармонії імені Д. Гнатюка

Професіоналізм колективу настільки досконалий, а в музику вкладено стільки тепла і душі, що не дивно, чому з таким захопленням численні слухачі вітають кожен номер музикантів. Тому, зустріч з колективом естрадно-духового оркестру "Буковина – завжди свято.

Коли: 18:30
Де: Хмельницька обласна філармонія, вул. Гагаріна, 7
Вартість квитків: 80-90-100 грн

Психологічна гра "Секрети стосунків"

Психологічна гра "Секрети стосунків" - це пошук можливостей для створення щасливих відносин. Виявлення барьєрів та перешкод, пошук шляхів подолання труднощів у відносинах. А також пошук можливостей для покращення якостей відносин.

Коли:18:30
Де: вул. Гагаріна, 5
Вартість: 400-750 гривень

Субота (5 жовтня)

Фото: з архіву

Виставки собак усіх порід "Кубок Поділля - 2019" та "Кубок Хмельнничини - 2019

Всесвітній кінологічний альянс, Міжнародний союз кінологічних клубів (UCI), Хмельницький обласний клуб собаківництва запрошують вас взяти участь у сертифікованих виставках собак усіх порід з присвоєнням титула 2хСАСІВ.

Коли: 11:00
Де: Стадіон ХНУ, вул. Інститутська

Семінар "Секрети управління емоціями"

Запрошують всіх, хто хоче навчитися керувати своїми емоціями, відчувати своє тіло і внутрішні процеси.
Коли: 10:00
Де: Вул. Проскурівського підпілля, 48/1А
Вартість: 650 гривень

Дитяча субота "Осінні викрутаси в "Є"

Скільки потрібно причин, щоб полюбити осінь? У книгарні знають тільки три: Частіше підносити голову до верхів'їв дерев, усміхатися сонечку, Читати вголос яскраві книжки у колі сім’ї, Приходи на теплі заходи у Книгарню «Є».

Коли: 14:00
Де: Книгарня "Є", вул. Проскурівська, 2
Вартість: безкоштовно

Дитяча вистава "Веселі перегони"

Ця історія про те, як зухвалий Заєць насміхався над Їжачком, вважаючи себе хитрішим за нього. Вони посперечалися, хто перший добіжить і тим переможе. Прудконогий Заєць був переконаний, що швидше подолає дистанцію. Але Їжак з Їжачихою перехитрували його й виграли.

Коли: 12:00
Де: Хмельницький академічний обласний театр ляльок "Дивень", вул. Проскурівська, 46
Вартість квитків: 28-30 гривень

Практикум "Як створити тренінг "під ключ"

Результат, який ви отримаєте: 1. зрозумієте з чого починається процес створення тренінгу. 2. дізнаєтесь про основні необхідні елементи при конструюванні та розробці тренінгу. 3. навчитесь створювати тренінг під конкретний запит чи ціль. 4. отримаєте алгоритм підбору вправ, активностей та формування кожного блоку. 5. розробите алгоритм власного тренінгу.

Коли: 10:30
Де: Вул. Гагаріна, 5
Вартість: 750-950 гривень

Неділя (6 жовтня)

Вистава «Кайдашева сім’я»

Питання, хто ж у сім'ї головний, чоловік чи жінка, постає особливо гостро, коли цих жінок - аж троє (свекруха й невістки). У родині Кайдашів чоловікам залишається тільки слухатись, коритись і розбороняти коханих дружин.

Коли: 19:00
Де: Хмельницький академічний театр ім. М. Старицького, вул. Соборна, 60
Вартість: 60-100 гривень

Казка "Троє поросят"

Діток та їх батьків запрошують у театр на казку "Троє поросят".

Коли: 12:00
Де: Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Старицького, вул. Соборна, 60
Вартість: 50 гривень

Дитяча вистава "Солом'яний бичок"

Неймовірні пригоди солом`яного бичка не залишать нікого байдужим.

Коли: 12:00
Де:Хмельницький академічний обласний театр ляльок "Дивень", вул. Проскурівська, 46
Вартість: 28-30 гривень

Про більше подій дізнавайтеся у розділі «Афіша» сайту «Є», або на нашій сторінці «Сайт Є. Афіша» в «Фейсбуці», а також приєднуйтеся до «Є Афіша Хмельницького» у «Viber».

Якщо Ви знаєте, про якийсь захід, але не знайшли його у «Афіші», будемо вдячні, якщо повідомите. Це можна зробити за телефоном: 067 905 95 55, написати на електронну скриньку [email protected], або через форму «Додати подію» у розділі «АФІША» сайту «Є». Для цього потрібно вказати назву події, її опис, місце, дату і час проведення, а також власний номер телефону для перевірки інформації.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую