ye-logo.v1.2

Тиждень у Хмельницькому: куди піти 13-19 липня

Культура 1346
Плануйте відпочинок з сайтом \
Плануйте відпочинок з сайтом "Є". Фото: ілюстративне автора

Програма заходів.

Літо - пора відпусток, приємного відпочинку та далеких мандрівок. Однак і тим, хто залишився в місті, буде чим зайнятися протягом тижня. Тренінги, кіноперегляди, вуличні читання, йога на березі річки - те, що пропонують хмельничанам найближчими днями.

Крім того, не забувайте про виставки, які діють у нашому місті. В обласному художньому музеї можна переглянути виставку живопису "Кримська сюїта". У музеї історії міста демонструють виставку Владислави Мельникової "Життя крізь полотно". У музейній галереї "квARTира" триває виставка "Всі відтінки: Зелений". Виставка фотографій "Одеський калейдоскоп" триває у музеї-студії фотомистецтва.

Організатори ж подій наголошують: зважаючи на карантинні обмеження, кількість місць на багатьох заходах обмежена, а вхід можливий за умови наявності захисної маски.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

Понеділок (13 липня)

Арт-терапевтичний тренінг "Моє джерело сили та натхнення"

Арт-терапевтичний тренінг "Моє джерело сили та натхнення" створений для тих, хто бажає віднайти внутрішні ресурси та наповнити себе новими силами.

Коли: 18:30
Де: Вул. Гагаріна, 5
Вартість: 450 гривень

Вівторок (14 липня)

Фото: ілюстративне pixabay.com

Курс "Малий Журналіст"

Разом з нами Ваша дитина навчиться: логічно мислити; чітко формувати свою думку; грамотно писати жанрові тексти; отримає журналістські навички та колективно створить справжню газету.

Коли: 17:00
Де: Сімейний клуб Puzzle, вул. Козацька 61А
Вартість: 70 гривень за одне заняття

Четвер (16 липня)

Літній кіномарафон

Літні кінопокази – гарна традиція СКЦ «Плоскирів», яку вирішили не порушувати в цьому році. Тож, запрошують тебе з твоїми друзями та близькими на літній кіномарафон.

Коли: 21:00
Де: Баскетбольний майданчик СКЦ "Плоскирів", вул. Курчатова, 90
Вартість: безкоштовно

П'ятниця (17 липня)

Психологічна гра "Афродизіак подружніх взаємин"

Гра підходить для тих: Хто одинокий, і ще не зустрів свого партнера. Хто пережив негативний досвід попередніх взаємин (розрив, розлучення, зраду, смерть). Хто не може сформувати гармонійні, довготривалі взаємини. Для тих пар, у яких народилися діти, а взаємини зіпсувались. Для тих, хто у шлюбі / відносинах 5-10 і більше років, але давно не отримує задоволення, а шлюб - звичайна формальність.

Коли: 18:00
Де: Вул. Гагаріна, 5
Вартість: 550 гривень

Субота (18 липня)

Фото: ілюстративне pixabay.com

Вуличні читання "Улісса"

Щороку 16 червня у світі відзначають - Bloomsday, свято на честь ірландського письменника Джеймса Джойса. Його роман "Улісс" - вважається вершиною модернізму. Чтиво не з легких. Тому організатори вирішили створити подію, у якій кожен не лише зможе долучитись до вуличних читань, а й відчути себе справжнім ірландцем (сюрпрайз). Починаємо читати з вівторка - 16 червня, а потім щосуботи аж до 17 березня (Дня святого Патріка). Всіх читців знімаємо на відео - й у підсумку отримуємо прочитаний складний роман і міні-фільм!

Коли: 15:00
Де: Просто Книгарня, вул. Проскурівського Підпілля, 79
Вартість: безкоштовно

Драмнбейс у Bar Sympatia

Колись дуже давно, коли ще ніхто не знав про смартфони, а люди вчилися писати примітивним камінням на стінах "вкантактє", був створений проєкт, завданням якого було поширення драмнбейс культури у Хмельницькому.
І ось, надихнувшись позитивними тенденціями розвитку електронної культури в нашому місті, вирішили почати знову.

Коли: 18:00
Де: Bar Sympatia, вул. Проскурівська, 70
Вартість: 100 гривень

Йога вихідного дня

Усіх охочих запрошують на заняття з йога-гімнастики. Виконання вправ в парку не лише підвищує їх цілющу дію на тіло і загальний психоемоційний фон, це також прекрасна можливість насолодитися єдністю з природою.

Коли: 9:00
Де: Молодіжний парк
Вартість: 50 гривень

Неділя (19 липня)

Фото: ілюстративне pixabay.com

Міський фестиваль-конкурс з соціальних та вуличних танців "Нестримний потік 3"

Сальса, Бачата, Кізомба та й таке. Маску при собі мати обов'язково. Радять відвідати!

Коли: 18:00
Де: Майданчик біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка, вул. Проскурівська, 40
Вартість: безкоштовно

Йога вихідного дня

Усіх охочих запрошують на заняття з йога-гімнастики. Виконання вправ в парку не лише підвищує їх цілющу дію на тіло і загальний психоемоційний фон, це також прекрасна можливість насолодитися єдністю з природою.

Коли: 9:00
Де: Молодіжний парк
Вартість: 50 гривень

Про більше подій дізнавайтеся у розділі «Афіша» сайту «Є», або на нашій сторінці «Сайт Є. Афіша» у фейсбуці, а також приєднуйтеся до «Є Афіша Хмельницького» у вайбері.

Якщо Ви знаєте, про якийсь захід, але не знайшли його у «Афіші», будемо вдячні, якщо повідомите. Це можна зробити за телефоном: 067 905 95 55, написати на електронну скриньку info@ye.ua, або через форму «Додати подію» у розділі «АФІША» сайту «Є». Для цього потрібно вказати назву події, її опис, місце, дату і час проведення, а також власний номер телефону для перевірки інформації.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую