ye-logo.v1.2

У Хмельницькому визначили, хто з талановитих дітей та митців отримуватиме стипендію міськради

Культура 899
Цього року стипендію отримуватимуть 14 талановитих дітей і 20 митців, викладачів мистецьких закладів
Цього року стипендію отримуватимуть 14 талановитих дітей і 20 митців, викладачів мистецьких закладів. Фото: Хмельницька міська рада

Призначають її на рік.

У Хмельницькому визначили, хто з талановитих дітей міста та митців, викладачів мистецьких закладів отримуватимуть стипендію Хмельницької міської ради. Цього року її отримають 14 талановитих дітей і 20 митців, викладачів мистецьких закладів. Їх імена визначила комісія за перемоги у конкурсах та досягнення у мистецтві, ухвалили депутати сесії міської ради.

Як повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради, учні-стипендіати щомісяця протягом року отримуватимуть по 1800 гривень, педагоги - 3000 гривень.

Список провідних митців та викладачів шкіл естетичного виховання м. Хмельницького, яким призначені персональні стипендії Хмельницької міської ради на 2021 рік

- Андрушко Ігор Олександрович, викладач Хмельницької дитячої школи мистецтв.
- Алєксєєва Юлія Михайлівна, артистка, головний адміністратор Хмельницького академічного муніципального камерного хору.
- Будім Людмила Вікторівна, викладач Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга».
- Ворохта Юлія Юріївна, викладач Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга».
- Горобець Юрій Васильович, керівник народного аматорського ансамблю бального танцю «Успіх» Хмельницького міського будинку культури.
- Килимник Тетяна Євгенівна, викладач Хмельницької дитячої музичної школи №2.
- Король Олександр Володимирович, викладач Хмельницької дитячої школи мистецтв.
- Король Леся Миколаївна, викладач Хмельницької дитячої музичної школи №3.
- Костюшко Світлана Антонівна, викладач Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
- Легельбах Ігор Олександрович, артист Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру.
- Лежанська Олена Володимирівна, викладач Хмельницької дитячої школа мистецтв.
- Мазурек Ірина Володимирівна, викладач Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга».
- Мандзій Валентина Миколаївна, керівник народного молодіжного ансамблю танцю «Веснянка» Центру національного виховання учнівської молоді.
- Нікітюк Лідія Степанівна, викладач Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
- Павлович Наталія Іванівна, викладач Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
- Попадюк Людмила Миколаївна, викладач Хмельницької дитячої музичної школи №1 імені М. Мозгового.
- Прохніцький Микола Миколайович, викладач Хмельницької дитячої музичної школи №1 імені М. Мозгового.
- Рікановська Олеся Юріївна, викладач Хмельницької дитячої школи мистецтв.
- Сіренька Надія Андріївна, викладач Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
- Шенькарук Юлія Юріївна, викладач Хмельницької дитячої школи мистецтв.

Список
обдарованих дітей міста Хмельницького, яким присуджено стипендії Хмельницької міської ради на 2021 рік

Стипендії міської ради для обдарованих дітей міста Хмельницького присуджено у таких жанрах:

- хореографічному:

бальна хореографія:
- Горобцю Дмитру Юрійовичу, народний аматорський ансамбль бального танцю «Успіх» Хмельницького міського будинку культури, керівник - Горобець Юрій Васильович,

сучасна хореографія:
- Храпак Катерині Олегівні, Хмельницька дитяча школа мистецтв, викладач - Шенькарук Юлія Юріївна,

народна хореографія:
- Поплавській Вероніці Григорівні, Хмельницька дитяча школа мистецтв, викладач - Андрушко Ігор Олександрович,

класична хореографія:
- Вінічук Єлизаветі Ігорівні, Хмельницька дитяча школа мистецтв, викладач - Король Олександр Володимирович,

- образотворчому та декоративно-прикладному мистецтві:

образотворчому:

- Батюк Єві Сергіївні, Хмельницька дитяча школа образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, викладач - Нікітюк Лідія Степанівна,

декоративно-прикладному:
- Корбі Катерині Юріївні, Хмельницька дитяча школа образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, викладач - Павлович Наталія Іванівна,

- театральному:

Моті Софії Андріївні, Хмельницька дитяча школа мистецтв, викладач - Лежанська Олена Володимирівна,

- вокальному:

академічний спів:
- Коновалюк Владиславі Андріївні, Хмельницька дитяча музична школа №2, викладач - Килимник Тетяна Євгенівна,

народний спів:
- Якімчуку Савелію Івановичу, Хмельницька дитяча школа мистецтв «Райдуга», викладач - Мазурек Ірина Володимирівна,

естрадний спів:

- Льовкіній Катерині Олегівні, Хмельницька дитяча школа мистецтв «Райдуга», викладач - Будім Людмила Вікторівна,

- музичному:


духові інструменти:
- Яцковському Владиславу Олександровичу, Хмельницька дитяча музична школа №1 ім. М. Мозгового, викладач - Прохніцький Микола Миколайович,

народні інструменти:
- Кащишену Костянтину Віталійовичу, Хмельницька дитяча школа мистецтв, викладач - Рікановська Олеся Юріївна,

фортепіано:

- Ничипору Юрію Сергійовичу, Хмельницька дитяча музична школа №1 ім. М. Мозгового, викладач - Попадюк Людмила Миколаївна,

струнно-смичкові інструменти:
- Капустянській Анні Сергіївні, Хмельницька школа мистецтв «Райдуга», викладач - Ворохта Юлія Юріївна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую