ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Культура on/off: вийшов перший із п’яти кліпів, відзнятих на Хмельниччині

Культура 1637
Презентований перший кліп, знятий в рамках проєкту Культура on/off, на пісню львів
Презентований перший кліп, знятий в рамках проєкту Культура on/off, на пісню львів'ян про глобальне потепління. Фото: скрін з відео

Майданчиком для зйомок музичного відео про глобальне потепління став Чорний острів.

На Хмельниччині розпочали презентувати кліпи, відзняті в рамках проєкту «Культура on/off. Цифрові мости». Для зйомок обрали п’ять туристично привабливих, на думку організаторів, місць – Чорний острів, Самчики, Антоніни, Жванець і Бакоту.

Перший кліп, який побачили глядачі, знімали в Чорному острові. Як зазначають автори проєкту, це несправедливо забуте туристами містечко на Хмельниччині з довгою історією та цікавою культурною спадщиною. Відео готували на роботу «Глобальне потепління» від львівського хіп-хоп проєкту BRAT. У кадрі – палац Пшиздецьких, теплиця, Південний Буг, Вовча гора, старовинні кахлі та помідори без ГМО.

Усі інші кліпи проєкту виходитимуть на youtube-каналах артистів до кінця липня:

  • 7 липня – «лісостеп (step by степ)» від adm:t, знятий в Антонінах;
  • 14 липня – «Веснянка» від ГуляйГород & Morphom, знятий на Бакоті;
  • 21 липня – Aero від Tik Tu, знятий в Самчиках;
  • 28 липня – «Гойя» від Zapaska, знятий у Жванці.

Нагадаємо, проєкт «Культура on/off. Цифрові мости» має на меті допомогти локальним представникам культури та туризму із віддалених громад розкрити туристичний потенціал краю. Команда проєкту їздила разом з музикантами та культурними діячами у села та містечка, яких не торкнулась урбанізація і які зберегли унікальну культуру. Там знімали кліпи для артистів, навчали місцевих фахівців з туризму бути мультимедійними і оцифровували наявні пам’ятки.

Читайте також: «Верым! Можам! Переможам!». У Хмельницькому демонструють роботи білоруського митця

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую