ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Співачка Надія Пукас стала лауреатом «Пісенного вернісажу»

Культура 3417
Надія Пукас (ліворуч) разом із іншими лауреатами фестивалю.
Надія Пукас (ліворуч) разом із іншими лауреатами фестивалю.. Фото: з архіву Надії Пукас

Всеукраїнський фестиваль сучасної естрадної пісні, який відбувся у Києві в центрі культури національного авіаційного університету, за 24 роки свого існування полюбився багатьом виконавцям і слухачам.

У 2009 році лауреатом його І премії став хмельницький співак Анатолій Кальяненко. А ось цього року Хмельницький на «Пісенному вернісажі» представляла киянка… Педагог, поетеса, співачка і композиторка Надія Пукас уже багато років живе і працює в столиці. А ось співає за рідне місто, адже душею – завжди на Поділлі. «Як і кожній людині, доля інколи надсилає мені коротенькі телеграми радості, успіху й творчої удачі, – розповідає виконавиця, – високою честю для всіх учасників «Пісенного вернісажу» було співати разом з такими метрами української естради як народні артисти України Олександр Василенко, Віктор Шпортько, Антоніна Маренич і багатьма іншими відомими співаками, які утримують своїми голосами вітчизняну культуру».
Проте зупинятися на досягненому Надія Лаврентіївна не збирається. І ледве стихли оплески «Пісенного вернісажу», взялася за роботу над авторським альбомом «Кохання, надія, любов», пробний випуск якого побачив світ два місяці тому. Співачка обіцяє, що у новому році її, доповнений новими піснями, диск вийде значно більшим тиражем.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую