ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

У Кам'янці-Подільському розпочалася реставрація фортеці

Олена Гринь Культура 1886

Затверджено ескізний проект консервації та реставрації пам'ятки архітектури національного значення - нової західної вежі комплексу споруд фортеці в м. Кам'янці-Подільському.

На засіданні науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури схвалений і рекомендований до узгодження ескізний проект консервації та реставрації пам'ятки архітектури національного значення - нової західної вежі комплексу споруд фортеці в м. Кам'янці-Подільському. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Проект виконаний ДП "Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут" Укрзахідпроектреставрація "на замовлення Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Доповідачі з цього питання повідомили, що проект розроблений у зв'язку з тим, що в минулому році ця пам'ятка зруйнувалася в результаті некваліфіковано проведених реставраційних робіт попередніх років.

У грудні 2011 р. національний історико-архітектурний заповідник "Кам'янець", на території якого розташований Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, перейшов в сферу управління Мінкульту. До того він підпорядковувався Мінрегіонбуду. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую