ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

У Кам'янці-Подільському розпочалася реставрація фортеці

Культура 2038

Затверджено ескізний проект консервації та реставрації пам'ятки архітектури національного значення - нової західної вежі комплексу споруд фортеці в м. Кам'янці-Подільському.

На засіданні науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури схвалений і рекомендований до узгодження ескізний проект консервації та реставрації пам'ятки архітектури національного значення - нової західної вежі комплексу споруд фортеці в м. Кам'янці-Подільському. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Проект виконаний ДП "Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут" Укрзахідпроектреставрація "на замовлення Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Доповідачі з цього питання повідомили, що проект розроблений у зв'язку з тим, що в минулому році ця пам'ятка зруйнувалася в результаті некваліфіковано проведених реставраційних робіт попередніх років.

У грудні 2011 р. національний історико-архітектурний заповідник "Кам'янець", на території якого розташований Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, перейшов в сферу управління Мінкульту. До того він підпорядковувався Мінрегіонбуду. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую