ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Театр «Дзеркало Всесвіту» завершив сезон

Культура 2083

Минулими вихідними народний молодіжний театр «Дзеркало Всесвіту» відзначив закриття 47-го театрального сезону.

З цієї нагоди актори театру під керівництвом режисера Івана Кропліса зіграли дві вистави: детектив Р.Тома «Вісім люблячих жінок» та хіт сезону — комедійну виставу «Двічі закоханий таксист» за мотивами твору Р.Куні.
Актори попрощалися з глядачем до відкриття нового театрального сезону, який, за словами І.Кропліса, розпочнеться у кінці серпня — на початку вересня прем'єрою вистави «Ці вільні метелики» за твором Л.Герша. Крім прем'єри глядачі побачать і інші, вже знайомі вистави, та дещо оновлену «Калігулу», у якій вперше зіграє актор та керівник Київського вільного молодіжного театру - 7 Олександр Птуха.
У планах на літо в молодіжного театру на чолі з їхнім наставником — виступ для дітей на Бакоті, участь у театральних фестивалях. У новому сезоні «Дзеркало Всесвіту» знову поповниться новими іменами. Наприкінці літа буде оголошено кастинг для тих, хто хоче спробувати себе на сцені. Крім того, працюватиме студія для дітей, де вже з 8-9 років займатимуться майбутні актори.
 Оксана ПАЛЯНИЦЯ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую