ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Київ: мітингувальники озброюються арматурою і колючим дротом

Євромайдан 2022
Фото: Олеся Вітряного

Зустрічати ніч готуються і хмельничани, які зараз перебувають у столиці.

Захищатися від «беркутівців» чи інших правоохоронців, які надумають цієї ночі знову розігнати мітингувальників, останні будуть навіть за допомогою снігу!
"Зараз ми вибудували зі снігу і піску барикаду, висотою близько двох з половиною метрів. У неї вздовж і впоперек вбили арматуру, яка зварена між собою. Уся ця суміш зі снігу і піску зверху ще присипана снігом і полита водою, яка вже примерзла", – передає телефоном зі столиці хмельничанин Олексій Голеншин.
Такою барикадою мітингувальники, серед яких майже чотири сотні хмельничан, відгородили перехід із майдану Незалежності до Європейської площі.
«Також зараз на усіх цих барикадах мають розмістити гумові покришки і підпалити їх. Все це для того, щоб не підпустити «Беркут» на Майдан вночі», – додає Олексій.
Ще одна барикаду, своєрідний їжак зі звареної арматури і обтягнутий колючим дротом, мають встановити в іншому місці майдану.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую