ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Марчук: «У найближчі два дні Україна переживатиме найкритичніший момент за роки незалежності»

Євромайдан 1754

За його словами, є «індикатори», які свідчать, що готується серйозна військова провокація на російсько-українському кордоні.

Виступаючи в Українському кризовому медіа-центрі, колишній міністр оборони й екс-секретар РНБО Євген Марчук зауважив, що ситуація переходить до другої фази спецоперації, яку проводить Росія відносно України, і ця фаза може бути набагато небезпечнішою, ніж була «кримська фаза».

«На сьогоднішній день для експертів, які не входять до владних структур і добре розуміються на оборонно-безпековому форматі національної та державної безпеки, в цілому видно, що десь у найближчі два дні Україна буде переживати найкритичніший момент своєї історії за всі роки Незалежності», – сказав Марчук.

За його словами, є «індикатори», які свідчать, що готується серйозна військова провокація на російсько-українському кордоні.

Крім того, як заявив Марчук, на думку експертів, російську інтервенцію у Крим можна було заблокувати без стрілянини.

«На сьогодні можу сказати тільки одне на експертному рівні, що інтервенцію у Крим можна було заблокувати без взаємних різних стрілянин, танків та авіації», – зазначив він.

Радіо Свобода

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую