ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Євген Кошовий та Володимир Зеленський знову шукатимуть коміків у Хмельницькому

3079
http://vk.com/komik95
Фото: http://vk.com/komik95

Стартували кастинги на новий сезон гумористичного проекту «Розсміши коміка».

17 жовтня кожен охочий хмельничанин зможе спробувати розвеселити головних коміків країни — Володимира Зеленського і Євгена Кошового, щоб потім отримати шанс позмагатися за головний приз — 50 тисяч гривень! Цього дня знімальна команда гумористичної програми «Розсміши коміка» каналу «1+1» навідається у наше місто. Кастинг на участь у проекті пройде у великій залі Федерації профспілок області, вул. Соборна, 57. Жодних жорстких правил, жодних серйозних обмежень: потрібно просто змусити коміків сміятися та отримати гроші!
Крім Хмельницького команда «Розсміши коміка» навідається ще у одинадцять міст України, а також завітає у Мінськ.
Нагадаємо, що хмельничанини вже неодноразово ставали фіналістами шоу. Так, Леся Нікітюк, нині популярна телеведуча, разом із подругою перемогла у шоу і виграла 50 тисяч гривень. Жарти хмельницьких «кавеенщиків» Олександра Степаненка та Сергія Слободянюка принесли їм 10 тисяч гривень. А співачка Тетяна Костоправ смішила коміків Володимира Зеленського та Євгена Кошового цілих три хвилини й повезла додому 20 тисяч гривень.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую