ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Вдруге в Хмельницькому балет Раду Поклітару

Афіша 2763
Фото: http://image.karabas.com/

Після новорічних і різдвяних свят на любителів «Танцюють всі» чекає приголомшливий сюрприз — знаменитий театр «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» із виставою «Лускунчик».

19 лютого в театрі М. Старицького на хмельничан чекає справжнє чаклунство — балет-фантасмагорія Раду Поклітару «Лускунчик». Його знаменитий театр «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ», який став візитівкою культурного Києва та українською відповіддю театральній Європі, нині не потребує реклами.
Вистава «Лускунчик» — це грандіозна постановка! Балет вражає небаченою розкішшю костюмів і декорацій, захоплює артистизмом трупи, приголомшує режисерськими новаціями, підкорює влучними психологічними спостереженнями!
Казку «Лускунчик і Мишачий король» Раду Поклітару переосмислює і представляє у незвичному прочитанні. Це не солодка різдвяна історія, а складна, містична фантазія великого романтика, «живописця внутрішнього світу» Е. Т. А. Гофмана…
Невиправний фантазер, пафосний хуліган і зворушливий цинік, Раду то прагне до вершин величного, то занурюється у світ темряви. Відкидаючи основи відомих класичних сюжетів, він «говорить» на рівних із Шекспіром, Бізе, Прокоф'євим і Чайковським. Раду творить свій танець — зухвалий, парадоксальний, витончено-пронизливий.
Його мистецтво, яке поєднує класику і модерн, завоювало увагу всього балетного світу. В Лондоні, Москві, Нью-Йорку шикуються величезні черги за квитками на Поклітару— публіка не пропускає такі події. Постановки його трупи доводять, що можна нескінченно насичувати балет дією, емоціями і безперервним рухом…
Початок: 19.00. Ціна квитків: від 80 до 250 гривень. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую