ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Ніч у музеї в Кам'янці-Подільському: старовинні ремесла, майстер-класи з витинанки та живопису

Афіша 2013
Цього року безкоштовний вхід до музею буде також і вдень
Цього року безкоштовний вхід до музею буде також і вдень. Фото: Зі сайту Кам'янець-Подільського історичного музею-заповідника

Експонатів, що оживають вночі не буде, зате в музеї обіцяють навчити відвідувачів виготовляти ляльки-мотанки, монети та багато іншого.

18 травня Кам'янець-Подільський історичний музей-заповідник долучиться до Всеукраїнської акції "Європейська ніч музеїв". Проте цього року працівники музею вирішили відчинити двері установи не лише вночі, але й удень. Тому безкоштовний вхід буде з 16.00 до 20.00.
“На кожному об'єкті музею вас зустрінуть працівники установи та запропонують взяти участь у різноманітних майстер-класах з витинанки, живопису, ткацтва, ляльки-мотанки, виготовлення пам'ятної монети, старовинних ремесел, - повідомляють на сайті Кам'янець-Подільського історичного музею-заповідника.
Також в ніч з 17 на 18 травня усіх охочих запрошують відвідати Меджибізьку фортецю, де гості зможуть спуститися до підземних частин замку, або зустріти захід сонця з найвищої споруди стародавнього Меджибожа.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую