Гаряча тема:
- Війна
На Білогірщині відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО бійцю 8-го полку спецпризначення
![Встановили дошку у рідному селі загиблого. Фото: із Фейсбуку Встановили дошку у рідному селі загиблого](https://ye.ua/images/news/_Na_Bilogirschini_vidkrili_memorialnu_doshku_zagiblomu_v_ATO_specpriznachencyi_1_2016_10_29_10_47_37.jpg)
Плиту встановили на рідній школі загиблого.
У п’ятницю, 28 жовтня, в селі Хорошів Білогірського району, відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО, старшині 8-го окремого полку спеціального призначення Роману Матвійцю. Плиту встановили на Хорошівській загальноосвітній школі, в якій колись навчався Герой.
«На церемонії відкриття були присутні родичі та друзі загиблого, керівники району, односельчани, учні школи, а також товариші по службі. З почуттям глибокої вдячності за безстрашність та героїзм односельчанина учні школи читали вірші та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання» - зазначено на сторінці у Фейсбуці Білогірської РДА.
Нагадаємо, що старшина Роман Матвієць був заступником командира групи спеціального призначення. Загинув 23 липня близько 17 години в населеному пункті Новозванівка Луганської області під час бойового зіткнення. Поховали військового у рідному селі.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: