ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На не банальну лекцію про мову запрошують у хмельницьку книгарню «Є»

Афіша 2110
На лекції розкажуть найцікавіші факти про українську мову
На лекції розкажуть найцікавіші факти про українську мову. Фото: UAinfo

Лектор – філолог та викладч української мови та літератури Юрій Даценко.

У віторок, 21 лютого, хмельничан та гостей міста запрошують на лекцію Юрія Даценка «Українська мова: історія, факти, цікавинки», присвячену Дню рідної мови. Зустріч відбудеться у книгарні «Є».Організатори обіцяють, що це буде не банальна шкільна лекція, а розповідь, наповнена цікавими фактами про нашу мову.

«Ми звикли, що мова, це щось, що завжди з нами і сприймаємо її як невід'ємну частину людського життя, навіть не задумуючись про те, звідки і як вона взялася, коли й ким "вигадана" і для чого слугує. А попри це, мова — найнеймовірніший "винахід" людства, перед яким тьмяніють усі інші, без якого неможливий прогрес та повноцінне існування людства. З першого вимовленого слова і до останнього подиху поруч з нами – мова», - кажуть у книгарні «Є».

Юрій Даценко — за освітою філолог, викладач української мови та літератури — спробує показати вам українську мову з іншого кута зору і змусить замислитися над таким простим і таким неймовірно складним всесвітнім феноменом, як мова.

Захід відбудеться 21 лютого. Початок – о 18.30 годині.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую