ye-logo.v1.2

Міністерство оборони України спільно з Міністерством освіти і науки України розпочинає Всеукраїнську акцію «Лист пораненому»

Офіціоз 4901
Фото: Регіональний медіа-центр Міноборони України.

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

 На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Всім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.
Запрошуємо всіх бажаючих підтримати військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань в рамках проведення заходів антитерористичної операції та знаходяться на лікуванні і проходять реабілітацію у військово-медичних закладах Міністерства оборони України.
Допомога, дитячі малюнки, листи на підтримку поранених військовослужбовців сприятимуть швидшому відновленню їх моральних, психологічних та духовних сил і поверненню у бойові порядки.
Детальну інформацію про Всеукраїнську акцію «Лист пораненому» можна отримати за контактним телефоном: (044) 271-36-51,520-07-64.

Регіональний медіа-центр Міноборони України.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую