ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

Антимонопольники оштрафували підприємців із Київщини

Офіціоз 1426
Хмельницьке обласне відділення АМКУ не лише оштрафували київських підприємців, а й заборонили їм брати участь у тенедерах
Хмельницьке обласне відділення АМКУ не лише оштрафували київських підприємців, а й заборонили їм брати участь у тенедерах. Фото: з архіву

Їхні дії визнали антиконкурентними.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Олімп-Медсервіс» (м. Київ) та ФОП Міщанюка О.С. (м. Ірпінь, смт. Коцюбинське, Київська обл.) загалом на 48 тисяч гривень Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Відділення встановило, що суб’єкти господарювання у 2016 році узгодили дії під час проведення Волочиською центральною районною лікарнею процедури відкритих торгів із закупівлі ендоскопів, - повідомили в АМКУ. - Переможцем торгів визнано ФОП Міщанюка О.С. з вартістю предмету закупівлі 319 тисяч 500 гривень».

В антимонопольному кажуть, що учасники в один день розмістили свої пропозиції на електронному сайті публічних закупівель, використовуючи одне комп’ютерне обладнання, протягом трьох раундів аукціону стартові ціни не змінювали, в наявності ендоскопів не мали. Для підтвердження сервісного обслуговування та надання гарантійного та післягарантійного обслуговування запропонованого обладнання обидва учасники надали гарантійний лист ТОВ «Олімп-Медсервіс». Засновник ТОВ «Олімп-Медсервіс» та ФОП Міщанюк О.С. зареєстровані за однією адресою. Між учасниками процедури закупівлі існували цивільно-правові відносини.

А відтак ТОВ «Олімп-Медсервіс» та ФОП Міщанюк О.С. не лише оштрафували, а заборонили їм брати участь у державних закупівлях протягом трьох років.

Читайте також: Антимонопольники рекомендують Волочиській райраді припинити антиконкурентні дії

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую