ye-logo.v1.2

Україна переходить на літній час. Коли переводимо годинники

Офіціоз 1449
Цього року перехід на «літній» час припадає на 28 березня
Цього року перехід на «літній» час припадає на 28 березня. Фото: ілюстративне з архіву

Не забуваємо перевести годинник на годину вперед.

У ніч з суботи на неділю, 28 березня, Україна перейде на літній час. Оскільки нормативних документів про скасування цієї норми уряд не прийняв, стрілки годинників переведуть на годину вперед о третій годині ночі за київським часом.

Нагадаємо, перехід на зимовий і літній час відбувається щорічно відповідно до постанови Кабінету міністрів від 1996 року «Про порядок обчислення часу на території України». Кожного року в останню неділю березня вночі годинники переводять на годину вперед, а в останню неділю жовтня — на годину назад.

Щоб скасувати переведення стрілок годинників вже цієї весни і не переходити на літній час, у Верховній Раді підготували законопроєкт, який 19 березня на позачерговому засіданні розглядали нардепи. Підготували його до другого читання за скороченою процедурою й прописали, що він набирає сили на наступний день після прийняття. Однак для його прийняття депутатам забракло голосів і його відправили на доопрацювання. Верховна Рада знову розглядатиме його після внесення необхідних правок.

Читайте також: Жителів Хмельниччини закликають на годину вимкнути світло.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую