ye-logo.v1.2

Жителів Хмельниччини закликають на годину вимкнути світло

Суспільство 2348
Основна тема «Години Землі 2021» в Україні – збереження старовікових лісів України
Основна тема «Години Землі 2021» в Україні – збереження старовікових лісів України. Фото: ілюстративне з архіву

У рамках щорічної акції «Година Землі».

Кожного року останньої суботи березня о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу присвячують годину своєї уваги планеті Земля. Символічно вимикають зайве освітлення, читають або дивляться фільми про Землю і стиль життя, дружній до планети, беруть участь у дискусіях і онлайн-концертах, доєднуються до звернень на захист природи.

Вперше подія була організована Всесвітнім фондом дикої природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році та отримала світову підтримку у 2008 році. Тоді до заходу долучилося понад 100 мільйонів осіб у 35 країнах. У 2009 році Україна разом з 87 іншими країнами світу також взяла участь у всесвітній акції.

Метою кампанії є об’єднання зусиль для збереження природи планети Земля. Такий захід, окрім символічного вимкнення світла, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина у сфері енергоефективності, ощадливого використання енергоресурсів задля подолання проблеми зміни клімату.

У Годину Землі о 20:30 вся планета символічно вимикає світло у будинках, квартирах, офісах та біля визначних місць і споруд. Вимикають також Лондонське око, театр Сіднею, єгипетські піраміди, міст Ґолден Ґейт в Сан-Франциско, Колізей у Римі. У понад 180 країнах відбуваються найрізноманітніші події: від спільних медитацій до фестивалів, еко – ярмарків та пробігів, як символи надії на активні дії кожного з нас заради сталого, дружнього до природи світу.

Основна тема «Години Землі 2021» в Україні – збереження старовікових лісів України. Як йдеться на сайті WWF Україна, саме 27 березня о 20:30 відкриється національна кампанія зі збору голосів на підтримку найстаріших лісів України. Необхідні посилання з’являться у цей час на їх сторінках у соцмережах.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую