ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

Подорожуємо Україною. Прогулянка різдвяним Тернополем

Туризм 4077
Вулиця Валова - одна з найстаріших вулиць Тернополя
Вулиця Валова - одна з найстаріших вулиць Тернополя. Фото: автора

До свят місто вбралося у яскраву ілюмінацію.

У сусідній обласний центр Тернопіль можна дістатися за півтори-дві години автомобілем, потягом чи автобусом. Саме місто варте уваги мандрівника, адже має чимало старих будинків і храмів, мощених бруківкою вуличок та затишних кав‘ярень.
Тернопіль чимось нагадує Львів, але у менших масштабах. До того ж він має дві переваги: у ньому значно менше туристів, а ще є велике озеро.


Тернопільський драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка виглядає святково.

Крім того, Тернопільська область посідає перше місце в Україні за кількістю замків. Тут чимало цікавих туристичних об‘єктів, якими ми вже подорожували. Серед них: замок з чотирма вежами у Скалаті, жіночий монастир-палац у Язлівці, палац і парк у Раю, скельний монастир у Рукомиші тощо. Тому для хмельничан Тернопіль – це перевалочний пункт між Хмельницьким та туристичними об‘єктами Тернопілля. І навіть якщо ви не планували прогулянку містом, але у вас є декілька годин, раджу використати їх для дослідження міста. Тим паче йому є чим потішити око прискіпливого мандрівника.


Із фонтанів "роcтуть" казкові дерева.

Про цікаві туристичні об‘єкти Тернополя трохи згодом, а зараз пропонуємо здійснити прогулянку нічним святковим містом, вбраним у яскраву ілюмінацію. Я побувала у ньому напередодні Різдва, і хочу поділитися з вами цим чарівним святковим настроєм…


У центрі міста багато вогників.

Святкова ялинка стоїть на Театральному майдані, поряд - ковзанка.

Скульптруна композиція "Випадкова зустріч". Щоправда, другу частину композиції вкрали, але зате тепер туристам цікавіше фотографуватися біля неї.

На задньому плані - Театральний майдан з головною ялинкою міста, на передньому - старовининй годинник.

На бульварі Тараса Шевченка.

Читайте також ТОП-10 туристичних місць України 2016 року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую