ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Подорожуємо Хмельниччиною. До Грузевиці – за фантастичними червоними пейзажами

Туризм 8853

Неподалік від Хмельницького цвіте велике макове поле.

Ми їдемо на цвітіння сакури до Ужгорода, у Київський ботанічний сад — подивитися на екзотичні рослини, у Долину нарцисів — помилуватися білими квітами. Просто зараз дивовижну квіткову феєрію можна спостерігати неподалік від Хмельницького.

Розкішне макове поле гігантських розмірів квітне на виїзді з міста, буквально в кількох кілометрах від знаку “ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ” у Гречанах, у напрямку на Грузевицю (траса Т2311).

 

Макове поле під Хмельницьким має великі розміри.

Туди можна дістатися власним автомобілем чи велосипедом. А можна і пішки: від кінцевої маршруток  у Дальніх Гречанах доведеться пройти кілька кілометрів.

Червоні маки квітнуть просто біля дороги, а тому це місце ви не проминете. До речі, поле примикає до військових складів (на карті — у лівому нижньому кутку). А тому краще не відходити далеко від дороги, щоб не дратувати постових.

Така поїздка займе у вас кілька хвилин, а принесе багато радощів і приємних спогадів. Тут можна не лише помилуватися квітами, а й влаштувати цікаву фотосесію. І ще раз нагадати собі, що краса - поряд.

    

Читайте також: Тунель кохання по-хмельницьки.

 Читайте також: Веломандрівник: щоб побачити щось гарне, не обов'язково їхати далеко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую