clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

У Кам’янці визначили двадцять кваліфікованих екскурсоводів

Гідам, що пройшли співбесіду, було видано іменні бейджі

Гідам, що пройшли співбесіду, було видано іменні бейджі. Фото: kam-pod.gov.ua

У місті створений список професіональних гідів.

Координаційна рада з питань туризму при Кам’янець-Подільській міській раді визначила 20 кращих гідів у проекті «Рекомендуємо екскурсовода». Днями відбулася співбесіда, на якій претенденти доводили свої знання щодо історії міста.

Заяви до участі у проекту подало 58 осіб. Усі претенденти заповнили акредитаційні картки та мали підтверджуючі документи про проходження лекцій на території Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець».

«На співбесіді ми перевіряли обізнаність екскурсоводів, ставили їм каверні запитання, але незважаючи ні на що, багато хто з них показав відмінний результат», - каже директор Департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради Альона Кузема.

Співбесіду успішно пройшли лише 20 учасників. «Ті, хто не пройшов до рекомендованого списку, мали проблеми з деякими документами, які не відповідали статуту проекту», - каже Альона Леонідівна.

   

Вручення бейжів для легальних екскурсоводів вручили під час урочистостей до Дня туризму

У міській раді кажуть, що це список не остаточний, і він буде продовжуватися в мірі того, як будуть надходити заяви від місцевих гідів.

Гідам, що пройшли співбесіду, під час урочистостей, які відбувалися в місті до Дня туризму, було видано іменні бейджі.

Ті, хто не потрапив у список «легальних» гідів, для проведення екскурсій, повинні брати ваучери у туристично-інформаційному центрі (Польський ринок, 18).

 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео

Курси валют на 25.04.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
-
-
-
-
-
-Архів новин

<<Квітень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30