clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

«Заочна екскурсія» укріпленнями Хмельниччини не виходячи з дому

Книгу можна побачити поки що у бібліотеках.

Книгу можна побачити поки що у бібліотеках. . Фото: надані Володимиром Захар'євим.

Вийшла друком книга про Замки, фортеці, пізньосередньовічні міські укріплення Хмельницької області.

Книга-дослідження вийшла друком з ініціативи краєзнавця та археолога Володимира Захар’єва, якйи спільно зі своїми колегами Ігорем Стареньким і Сергієм Шпаковським і створили книгу «Замки, фортеці, пізньосередньовічні міські укріплення Хмельницької області».

Автори книги – співробітники Відділу охорони пам’яток історії і культури у Хмельницькій області та Кам’янець-Подільського музею-заповідника.

На 216 сторінках видання розташована інформація про понад 80 об’єктів XV-XVIII століть, які свідчать про оборонний потенціал краю у часи татарських набігів, польсько-козацьких війн та турецької окупації. Окрім того, у книзі представлені й понад 150 оригінальних кольорових і чорно-білих ілюстрацій, а у додатках – копії окремих тогочасних документів і тематичний тлумачний словник.

Любителі історії вже зовсім скоро можуть побачити книгу на полицях бібліотек.

«Незважаючи на науковість, книга читається легко, – ділиться враженнями голова Хмельницького міського клубу «Проскурівський колекціонер» Дмитро Казанцев. – А фото та малюнки сприяють враженню власної присутності у тому чи іншому цікавому місці, про яке йде мова на сторінках. Така тобі – заочна екскурсія теренами Хмельниччини».

Володимир Захар’єв каже, свої книги приурочили 80-річчю Хмельницької області.

«Сплеском інтересу до кастеології – так зветься наука, що вивчає фортифікації, я завдячую Олексію Глушку – перспективному досліднику минулих часів, життєву нитку котрого обірвав розвиток технічного прогресу, і його батькам хмельничанам Інні Олексіївні та Віталію Івановичу», – розповідає автор.

Варто зазначити, що нещодавно Володимир Захар’єв свільно з донькою, випустили у світ книгу «Давні карти і щоденники про Хмельниччину XVІ-XVIII століть».

Автор каже, має уже нові теми та задуми, але поки не розголошує, мовляв «курчат рахують восени».

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 16.12.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.89
27.93
31.47
31.51

Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31