ye-logo.v1.2

Хмельничанин Олександр Лопатюк 99 разів піднімався на Говерлу

Туризм 5978
Перший підйом на Говерлу Олександр здійснив у 2000 році
Перший підйом на Говерлу Олександр здійснив у 2000 році . Фото: з архіву Олександра Лопатюка

Чоловік зізнається, що кожного разу підйом відрізняється від попереднього.

Будучи студентом Кам’янець-Подільського педагогічного університету Олександр мріяв побувати в горах.

«Вперше, коли я потрапив у гори, а це було 18 років тому, я закохався в них назавжди. З тих пір я зрозумів, що це місце має величезну енергетику, яка заряджає мене по житті та дарує незабутні враження», - розповідає 38-річний Олександр.

Перший підйом на Говерлу у 2000 році (2061 метр над рівнем моря) відбувся з його академічною групою. Всі були враженні красою гір згори, і тоді Олександр зрозумів, що це далеко не останнє сходження, адже емоції, які мандрівник відчув на вершині, хотілося пережити йому знов і знов.

«Цей стан не можливо описати словами. Радість та щастя від того, що ти переборов свою лінь та втому і досягнув поставленої цілі – для мене це неповторні емоції, заради яких хочеться жити», - ділиться враженнями Олександр.

Пройшов час, і чи то так вразила Говерла, чи просто любов до гір і подорожей, але Олександр Лопатюк став директор туристичної агенції. І з того часу, Олександр Лопалюк підкорює мальовничі гори Карпат регулярно. Хмельничанин побував на багатьох верхівках – Хом’як (1542 метрів), Маковиця (984 метрів), Писаний камінь (1221) та інші. Проте рахувати кількість підйомів вирішив лише на Говерлу, адже цей маршрут є найпопулярнішим.

«Споглядати на хмари з яких йде дощ і при тому бути у променях сонця – це моменти щастя, які закарбовуються в серці на завжди», - ділиться мандрівник.

«Кожна гора по-своєму красива. Будучи вже на вершині, щоразу споглядаю іншим пейзажі. За 18 років жодного разу не бачив однакового краєвиду», - каже Олександр.

Одного разу, розповідає підприємець, піднімаючись на вершину, він доторкнувся руками до хмар. А коли їх минув і піднявся на гору, зверху світило сонце. «Споглядати на хмари з яких йде дощ і при тому бути у променях сонця – це моменти щастя, які закарбовуються в серці на завжди», - ділиться мандрівник.

Свій сотий підйом на Говерлу Олександр Лопатюк планує здійснити в другій половинні травня.

Неодмінним атрибутом, який завжди бере з собою підкорювач вершин є український жовто-блакитний стяг. Жодний похід на вершину не обійшовся без цього талісману. Вже на верхівці, Олександр розвертає прапор та фотографується з ним на згадку про чергове підкорення гори.

Свій сотий підйом на Говерлу Олександр Лопатюк планує здійснити в другій половинні травня. Каже, що цей похід буде особливим, адже буде поставлений особистий рекорд, який, сподівається, буде досягнутий. Мандрівник каже, що запросить з собою друзів та знайомих та підніметься з ними на найвищу гору Карпат - Говерлу. А потім, після спуску, добре це відсвяткує.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую