ye-logo.v1.2
17 Серпня, 2019

Три тижні на велосипеді: хмельницький мандрівник вирушить вивчати зелений туризм сусідніх країн

Наталя ГАРМАТЮК Туризм 1619
Сергій Толстіхін на велосипеді об'їхав чимало країн
Сергій Толстіхін на велосипеді об'їхав чимало країн. Фото: з архіву Сергія Толстіхіна

Попереду 1600 кілометрів.

Уже наступного тижня відомий хмельницький веломандрівник вирушить у чергову подорож. На двоколісному Сергій Толстіхін разом із коханою планує відвідати Польщу, Литву і Білорусь. Головна мета – вивчити зелений туризм цих країн.

«Ми виїжджаємо 24 липня на 3 тижні вивчати зелений туризм в Польщі, Литві і Білорусі. В обраних країнах дуже добре розвинений цей вид туризму. Поїдемо тільки зеленими шляхами і на ночівлю зупинятимемось в зелених садибах. Маршрут обирали зважаючи на його легкість. Щоб були лише рівнини і невеликі відстані, які можна подолати на велосипеді», - каже Сергій.

Загалом веломандрівники прокрутять на колесах 1600 кілометрів. Стартуватимуть із польського Перемишля, ну а назад до Хмельницького хочуть повернутись своїм ходом.

За словами Сергія, на велосипеді він уже відвідав 20 європейських країн. Проте попередні подорожі були більше оглядові. Цього ж разу зосередяться саме на дослідженні зеленого туризму.

Довідково: Зелений туризм – відносно новий для України тип відпочинку у сільській місцевості. Однак сьогодні він досить швидко розвивається та набирає прихильності серед міських жителів. Захоплення викликає перш за все можливість не лише весело провести час з рідними та друзями, але й пізнавати довкілля, культуру та історію краю. Зелений туризм дає змогу відпочити від метушні великих міст, забути про свої щоденні клопоти і насолоджуватися природою в екологічно чистих місцях.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую